Błyszczyk COSTARICA – NOWOŚĆ od VIPERA COSMETICS

0

COSTARICA to nowy Błyszczyk od VIPERA COSMETICS bogaty w „ELIKSIR MŁODOŚCI”- kwas hialuronowy HA. Autorska receptura laboratorium Firmy VIPERA to niezwykle witalne oraz kuszące połączenie czynników wygładzających, a także regenerujących naskórek ust. Świetlany połysk błyszczyka, niczym orzeźwiająca bryza Morza Karaibskiego sprawia, że usta wyglądają niezwykle zmysłowo i młodo.

Nowa formuła Błyszczyka COSTARICA bogata jest w kwas hialuronowy HA, który hojnie nawilża i chroni usta. To kuszące nawilżenie odmładza, przepływające światło po materii ust tworzy ulubione rozbłyski kobiet. Zawarta w Błyszczyku żywica polepsza przyczepność dekoru ust, dzięki czemu połyskująca masa współpracuje ze światłem, wzmacniając wrażenie pełnych, gładkich i jędrnych warg.

Powabne i modne odcienie, świetlany oraz apetyczny połysk rozmigotany wielokątną perłą, a także ogrodowe kolory Błyszczyka COSTARICA podnoszą urok ruchliwych warg. Silikonowy, profilowany, doskonałej jakości aplikator rozprowadza po wargach warstwę dobroczynnej masy, dla urody i dobrej kondycji warg.

Kolekcja COSTARICA to sześć inspirowanych naturą, kobiecych kolorów z kwasem hialuronowym.

Opakowanie Błyszczyka ozdobiono akcentem wężowej skóry w nawiązaniu nie tylko do egzotyki zawartej w nazwie kolekcji, ale także do symbolu zdrowia, którym jest wąż, czyli po łacinie – vipera.

costarica

301 – Crystal; 302 – Rea; 303 – Lilius; 304 – Beatrix; 305 – Victoria; 306 – Olimpia.

SKŁADNIKI: Kwas Hialuronowy, Estry Kwasów Tłuszczowych, Wielozadaniowe Emolienty.

GRAMATURA: 3,5 ml / Cena: 11,90 zł

KWAS HIALURONOWY HA

Kwas hialuronowy rozpoczął swoją dynamiczną karierę w kosmetologii gdy stwierdzono, że zawartość HA w skórze maleje w miarę starzenia się, co jest jedną z przyczyn zmian zawartości wody w skórze. Wraz ze zmniejszającą się ilością kwasu hialuronowego, włókna kolagenowe dezorganizują się, co prowadzi do wiotczenia skóry i pojawiania się zmarszczek. Połowa całego kwasu hialuronowego zawartego w organizmie człowieka znajduje się w skórze.

HA posiada naturalne właściwości łagodzące, skutecznie nawilża przesuszoną skórę, wygładza, poprawia elastyczność, ujędrnia. Wspomaga też proces gojenia się ran. HA jest substancją bio-zgodną, czyli nie wywołuje żadnej negatywnej reakcji.

… ¾ masy naszego ciała stanowi woda, a podstawowym zadaniem kwasu hialuronowego jest wiązanie wody w tkankach. Higroskopijna ciecz HA o konsystencji gęstego żelu kontroluje Vipera poziom płynu tkankowego zawartego w macierzy pozakomórkowej.

COSTARICA – skosztuj hialuronowego „ELIKSIRU MŁODOŚCI” dla Twoich ust!

Dostępność kosmetyków: Firmowe Stoiska VIPERA COSMETICS oraz wybrane sklepy partnerskie/detaliczne.

Więcej informacji o Firmie i produktach oraz adresy Firmowych i Partnerskich punktów sprzedaży znajdziesz na stronach: www.vipera.com.pl oraz www.magneticplayzone.com

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook