Darmowe próbki Ariel (5000 sztuk)

13

Darmowe próbki Ariel! Na everydayme.pl właśnie pojawiła się możliwość zamawiania próbek kapsułek Ariel 3in1 Pods. Nie czekaj i zamów swoją bezpłatną próbkę! Czeka aż 5000 sztuk.

Zasady odbierania próbek

Jeżeli otrzymać próbkę przejdź na stronę organizatora zarejestruj się lub zaloguj, kliknij w “przejdź dalej” i odpowiedz na kilka pytań oraz potwierdź swoje dane.  Formularz może być wypełniony tylko przez zalogowane uczestniczki serwisu.

Produkty do wypróbowania

5000 x próbki kapsułek Ariel 3in1 PODS

 

Termin zgłoszeń

do 30 czerwca 2020 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

testowania i próbki > everydayme.pl

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

13 komentarzy

 1. Avatar

  Też znam portal Everydayme.pl Promują wszystkie marki Procter & Gamble. Ale od roku bezskutecznie czekam i rejestruję się do testowania produktów i nic. Dopiero niedawno dostałam 3 próbki Fairy & Head & Shoulders & Lenor…. W sumie fajnie, ale bardzo chciałabym przetestować coś większego niż tylko te nędzne próbki.

 2. Avatar
  Mariola Łukasz z

  Zamówiłam, ale długo nie dochodzi.. mam nadzieję, że się doczekam:) zamawiałam jeszcze początkiem grudnia.

 3. Avatar

  To fakt, że próbki długo idą, ale zawsze dochodzą. Ja też bardzo bym chciała przetestować coś konkretniejszego, ale mnie też nie chcą do testów….

 4. Avatar
  kskrzyszowska z

  Jeżeli chodzi o testy na portalu everydayme trzeba mieć i szczęście i akurat wstrzelić się w odpowiedzi. A jeżli chodzi o próbki, zawsze się przydają. Albo na wyjazd, albo na czarną godzinę. 😉 Jak to mówią, zawsze jednak warto choćby próbować;)

 5. Avatar

  Dostaję wiadomość “Przepraszam

  W tym momencie nie możesz skorzystać z tej konkretnej oferty. Powiadomimy Cię, gdy tylko kolejna oferta na produkty tej marki będzie dostępna. “

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook