Darmowe próbki kosmetyków Tołpa

7

Wszyscy wiemy jak irytujące jest wyrzucanie kosmetyku, który nie sprawdził się, uczulił, podrażnił skórę i dodatkowo miał wysoką cenę. Ideałem byłoby wypróbować preparat przed zakupem. I taką właśnie możliwość oferuje Tołpa. Wybierasz do 5 próbek i płacisz tylko za koszt przesyłki. Sama zdecyduj czy podoba ci się takie rozwiązanie, które my popieramy w całej rozciągłości!

Zasady odbierania próbek

Jeżeli chcesz otrzymać próbki przejdź na stronę marki Tołpa i zarejestruj się. Wybierz do 5 próbek kosmetyków, które chcesz wypróbować i potwierdź zamówienie. Koszt 1 próbki to 1 grosz. Za 5 próbek zapłacisz 5zł i 5 groszy.

Produkty do wypróbowania

wysokiej jakości kosmetyki matki Tołpa

 

Termin zgłoszeń

obecnie bezterminowo

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwuj FB Tołpa

probki-tolpa

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

7 komentarzy

 1. Avatar

  Tołpa to firma, którą uwielbiam, bo nigdy mnie zawiodła. Wiadomo jednak, że czasem lepiej dmuchać na zimne i posiłkować się próbką, by przetestować produkt.

 2. Avatar

  już kiedyś zamawiałam te próbki, byłam bardzo zadowolona, bo próbka była wypełniona po brzegi, a kremy bardzo wydajne. świetny sposób na sprawdzenie, że kosmetyki Tołpa nam pasują, czy nie będziemy mieć uczuleń.

 3. Avatar

  Ja jeszcze nie zamówiłam tych próbek, ale na pewno to zrobię. Kiedyś używałam kremów tej firmy i pamiętam, że byłam z nich zadowolona.

 4. Avatar

  Dziewczyny, jak te próbki? Warto je zamówić? Nigdy nie stosowałam kosmetyków tej firmy i nie wiem czy warto zawracać głowę listonoszowi :-))

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook