Darmowe próbki Lenor

2

Próbka pachnącego Lenora może być Twoja. Jeżeli chciałabyś otrzymać za darmo próbkę płynu Lenor Sensitive odwiedź serwis everydayme.pl. Aktualnie można zamawiać próbki płynu znanej marki. Nie czekaj.

Zasady odbierania próbek

Jeżeli otrzymać próbkę przejdź na stronę organizatora i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Formularz może być wypełniony tylko przez zalogowane uczestniczki serwisu.

Produkty do wypróbowania

próbki płynu marki Lenor Sensitive

 

Termin zgłoszeń

obecnie bezterminowo

Akcje organizowane przez tego organizatora

testowania i próbki > everydayme.pl

probka-lenor

buton

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

2 komentarze

  1. Avatar

    Otrzymałam już 🙂 a ostatnio zamówiłam znów, bo jest możliwość również dla osób, które zamawiały wcześniej 🙂 teraz czekam aż dojdzie:)

  2. Avatar

    Przetestowałam próbkę i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jestem dość wybredna jeśli chodzi o zapachy, które utrzymują się dłużej i są w zasięgu mego nosa przez cały dzień (np. zapach płynu do płukania na ubraniach :-)), jednak Lenor spełnił moje oczekiwania stuprocentowo. Obrazek bobasa uśmiechniętego bobasa na opakowaniu jest tu jak najbardziej na miejscu, ponieważ Lenor faktycznie czyni nasze ubrania miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Dodatkowo zapach jest idealny, niedrażniący i niemdlący, natomiast lekki i świeży. Polecam zamówienie próbek, aby przekonać się, że to naprawdę fajny płyn do płukania 🙂

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook