Darmowe testowanie Finish Quantum Ultimate dla 2000 osób!

0

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt Finish Quantum Ultimate! Darmowe testowanie przeprowadzi aż 2000 osób!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zaopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Twoje zadania w projekcie:

  • Wypróbuj nowe kapsułki Finish Quantum Ultimate.
  • Zamieść pomysłową publikację na swoim Facebooku i Instagramie. Pamiętaj, aby dodać opis oraz hashtagi #WybieramFinish #WybieramBlask #FinishQuantum #projekttrnd. Nie zapomnij o Instastory i relacji na Facebooku!
  • Przekaż kapsułki Finish Quantum Ultimate innym. W zestawie znajdziesz dwa małe opakowania Finish Quantum Ultimate – te kapsułki przekaż swoim znajomym, niech oni również przetestują nowy Finish.
  • Podziel się swoją opinią na temat Finish Quantum Ultimate na wskazanych platformach. Informację gdzie zamieścić opinię otrzymasz w wiadomości e-mail w trakcie trwania projektu.
  • Podsumuj projekt – wypełnij ankietę końcową.

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

Co otrzymasz w ramach zestawu Ambasadora?

jeden z 2 zestawów: 1x51szt. + 2x10szt. lub 1x32szt. + 2x10szt.  (pula 2000 zestawów)

Ważne daty dotyczące projektu

Zgłoszenia do 2 września

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook