Darmowe testowanie karmy Dog Chow®. Czeka 800 miejsc testerskich!

0

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt Dog Chow®. W akcji jest aż 800 miejsc testerskich!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zaopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Twoje zadania w projekcie:

  1. Wypróbuj karmę Dog Chow® i ciesz się widokiem merdającego ogona.
  2. Zamieść pomysłową publikację z karmą Dog Chow® w towarzystwie Twojego pupila na swoim Facebooku lub Instagramie. W opisie dodaj hashtagi #PurinaDogChow, #dopasowanaznatury, #projekttrnd oraz oznacz @dogchowpolska na Facebooku i @dog_chow na Instagramie. Nie zapomnij o Instastory i relacji na Facebooku!
  3. Podziel się swoją opinią na temat karmy Dog Chow® na wyznaczonej dla Ciebie platformie – szczegóły otrzymasz od nas mailem w trakcie trwania projektu.
  4. Wypełnij ankietę końcową, która będzie dostępna na zakończenie projektu.

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

Co otrzymasz w ramach zestawu Ambasadora?

800 osób otrzyma dla swojego psiaka dwa opakowania karmy Dog Chow®, każde po 2,5 kg

Ważne daty dotyczące projektu

wyniki rekrutacji już do 27 listopada 2020r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook