Darmowy test Lenor. 150 miejsc czeka!

0

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt Lenor. W projekcie jest aż 150 miejsc testerskich!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zaopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Twoje zadania w projekcie:

  • Wypróbuj płyn do płukania Lenor
  • Zapoznaj się ze swoim zestawem Ambasadora i przetestuj otrzymany produkt. Przekonaj się o wyjątkowości i długotrwałości nowego zapachu Lenor!
  • Stwórz publikację z Lenor
  • Opublikuj min. 1 post na Instagramie oraz min. 1 InstaStory, dodając hashtagi #lenor #lenorpoland #lenorpl #projekttrnd.
  • Zaraportuj swoją aktywność
  • Podziel się linkiem do swojej publikacji i zaraportuj swoją aktywność, używając do tego dedykowanego przycisku na swoim profilu użytkownika. Na zakończenie projektu koniecznie wypełnij ankietę podsumowującą.
  • Strona projektu

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

Co otrzymasz w ramach zestawu Ambasadora?

150 osób otrzyma 5 butelek płynu do płukania w wybranym wariancie zapachowym.

Ważne daty dotyczące projektu

Zgłoszenia do 29 października

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook