Do przetestowania 30 zestawów do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face.

1

Chciałabyś aby Twoja twarz zawsze wyglądała pięknie? Poznaj nowy produkt Braun Face  – urządzenie 2 w 1 łączące w sobie funkcję depilacji i oczyszczania twarzy dzięki któremu uwolnisz się od niedoskonałości. Jeżeli chcesz przetestować produkt, nie czekaj i zgłoś się do akcji zorganizowanej na portalu wizaz.pl. Urządzenie przetestuje 30 kobiet.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora i wypełnij ankietę rekrutacyjną. Ankieta może być wypełniona wyłącznie przez zalogowane uczestniczki. W ankiecie trzeba będzie się wypowiedzieć na temat: „Opisz krótko swój sposób na piękny i zdrowy wygląd”

Produkty do testów

30 x zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 05 listopada 2014 r.

Termin ogłoszenia listy recenzentek

informacja o liście recenzentek zostanie opublikowana do 07.11.2014 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

braun-face

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Avatar
    viola88viola z

    Dziękuję za możliwość testowania Braun Face zestawu do depilacji i oczyszczania twarzy (trnd). To innowacyjne urządzenie podwójnie pielęgnuje precyzyjnie usuwa włoski dzięki nasadce do depilacji oraz głęboko oczyszcza twarz za pomoc ą delikatnej szczoteczki. Dzięki technologii sonicznej rewelacyjnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia pozostawiając skórę czystą i promienną. Muszę przyznać iż po użyciu tego cudownego urządzenia moja skóra jest głęboko oczyszczona i na twarzy zmniejszyły się moje niedoskonałości. Kilka krotnie porównywałam mycie ręczne z myciem przy użyciu Braun Face. To znaczy połowę twarzy myłam tradycyjnie, a drugą połowę za pomocą szczoteczki – i stwierdzam jednogłośnie za każdym razem wygrywała część twarzy umyta przy użyciu technologii sonicznej. Tylko Braun Face daje takie rezultaty i pozostawia skórę naprawdę czystą i miękką. Dodatkową zaletą urządzenia jest technologia Wet&Dry, dzięki której można używać zestawu pod prysznicem i jest ono całkowicie bezpieczne. Powiem szczerze tą metodę pokochałam od pierwszego wypróbowania. Kiedyś ciągle borykałam się z problemami zbędnego owłosienia na twarzy- co usunęłam włoski- dwa, trzy dni spokoju i znów problem się powtarzał. Ale teraz od kiedy zaczęłam testować Braun Face – moje owłosienie na podbródku, górnej wardze, czole zniknęło na długo i brwi mam pięknie uregulowane. Ten wspaniały depilator jest wyposażony w 10 mikrootworów, którymi wychwytuje najkrótsze włoski (0,02 mm). Jestem nim zachwycona. Teraz codziennie go używam – wystarczy kilka minut abym poczuła się pięknie i młodo jak po wyjściu u kosmetyczki. Bez wychodzenia z domu wspaniale pielęgnuję i upiększam swoją twarz i dodatkowo oszczędzam czas i pieniądze. Zestaw który testuje ma smukły kształt i idealnie leży w dłoni. Pięknie się prezentuje. Jest mały, zajmuje mało miejsca i super mieści się w kosmetyczne. Można go bez problemu zabierać na wczasy czy kilkudniowe konferencje. Urządzenie Braun Face jest rewelacyjne, sprawdza się w 100% – godne polecenia. Według mnie jedyną wada jest brak akumulatorka- urządzenie jest zasilane baterią – którą trzeba niestety wymieniać.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook