Do przetestowania czekoladki Mieszko Magnifique dla 300 osób!

1

Ofeminin ponownie proponuje testowanie produktów. Tym razem są do … słodkości od Mieszko! Aż 300 osób będzie miało okazję przekonać się jaki mają smak oraz podzielić się swoją opinią.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty powinnaś dokonać rejestracji i dołączyć do Klubu Ekspertek ofeminin.pl. Wejdź na stronę akcji >Mieszko, kliknij “zgłoś się” i za pomocą aplikacji wykonaj zadanie.

Produkty do testów

300 x bombonierka Mieszko Magnifique w świątecznym wydaniu

 

Termin zgłoszeń

do 11 grudnia 2015 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować serwis Klubu Ekspertek ofeminin.pl

mieszko300

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Avatar

    kurier zapuklał wczoraj. Dostarczyl MIESZKO Manifique i tak jak nazwa taki smak. Przepyszne- delikatna czekolada, rozplywa sie w ustach, bardzo aksamitne i przepięknie zapakowane. Do tego otworzylismy winko musujące i ta stawberry champagne komponowała sie wpost idealnie. męzowi serce skradł kokosowy Coconut blanc. pycha. Nadają się na prezent i taki też mam zamiar. Musze kupić 4 szt do żłobka dla opiekunek synka. Razem z mężem po degustacji stwierdziliśmy, że będzie to podarunek iście smaczny. Na prawde polecam. o wiele smaczniejsze niż oklepane merci zagranicznego producenta. Poza tym wspierajmy polski przemysł. Gratuluje produktu MIESZKO!!!

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook