Do rozdania 10 000 próbek Tampax!

0

Everydayme.pl ponownie proponuje testowanie. Tym razem przedmiotem testowania są tampony Tampax. Nie czekaj i dołącz do testerów!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym teście, przejdź do strony akcji, zaakceptuj warunki i rozwiąż quiz. Aby wziąć udział, musisz mieć aktywne konto w portalu everydayme.pl.

Produkty do testów

10 000 x 1 próbka Tampax, w skład której wchodzą 3 tampony Tampax Compak Pearl Regular oraz broszurka edukacyjna

Termin zgłoszeń

rekrutacja trwa do 30 kwietnia 2019r.

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij