Do testów masła orzechowe Active (Primavika)

2

Masło orzechowe dla aktywnych. Chcielibyście wypróbować nowy produkt marki Primavika? Przekonajcie organizatora, że to właśnie Wy macie ochotę zostać testerami.

Zasady testowania

Aby zgłosić się do akcji i otrzymać szansę na testowanie maseł orzechowych wejdź na stronę akcji i zapoznaj się z jej treścią. Następnie pod postem konkursowym w komentarzu napisz dlaczego to właśnie Ty masz i chcesz testować owe produkty. Przekonaj organizatora i testuj!

Produkty do testów

masła orzechowe Active (Primavika)

 

Termin zgłoszeń

zgłoszenia 1 lutego 2016 r.

maslo

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

2 komentarze

  1. Avatar

    Moja czteroosobowa rodzina uwielbia masła orzechowe i inne “smarowidła” . Obecnie raz w tygodniu kupuję krem znanej marki n…lla .Może to Wy przekonacie mnie i moją rodzinę swoim produktem do tego, aby masło orzechowe zagościło na naszym stole na stałe.

  2. Avatar

    Właśnie jestem na diecie od trenera personalnego. Do własnego wesela chce wyglądać idealnie ! Zawsze na kolację mam jadać 50gr masła orzechowego lub awokado. Oczywista oczywistość , że wolę masło orzechowe ! Z wielką chęcią przetestowałabym ten produkt ze względu na brak tego idealnego a wierze , że masło orzechowe od Primavika będzie strzałem w dziesiątke. Wiadomo dieta to nie dziurawiec wszystkie składniki muszą być wysokiej jakości , więc dajcie mnie możliwość testowania a ja dzięki temu dam możliwość przyszłemu mężowi widoku idealnej żony .

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook