Do wygrania 20 zestawów kosmetyków Cera Plus Antiaging 50+

2

I oto mamy kolejny ciekawy konkurs na wizaz.Tym razem możesz wygrać wyjątkowy prezent dla swojej mamy – zestaw kosmetyków Cera Plus Antiaging 50+! Nie czekaj i weź udział. Przygotowano 20 zestawów.

Zasady testowania / konkursu

Jeżeli chcesz zgłosić się do konkursu wejdź na stronę konkursową, odpowiedz na pytanie konkursowe: ‘Jaki prezent sprawiłby Twojej mamie największą radość?’, wyślij zgłoszenie i … wygraj!

Produkty do testów / nagrody

20 x zestaw kosmetyków Cera Plus Antiaging 50+

Skład każdego zestawu to:

KREM NA DZIEŃ 50+, 50 ml

KREM NA NOC 50+, 50 ml

KREM POD OCZY 50+, 15 ml

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 grudnia 2015 r.

Termin ogłoszenia listy recenzentek

informacja o liście laureatek zostanie do 04 stycznia 2016 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania wizaz.pl

cera50

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

2 komentarze

  1. Avatar

    Mojej mamie największą radość sprawi prezent który wszyscy , tylko razem możemy jej podarować ,a mianowicie to żebyśmy wszyscy się spotkali przy świątecznym stole jak co roku , żeby nikogo nie zabrakło , żeby smakowały przygotowane przez nią potrawy . Reszta wtedy wydaje się mniej ważna , należy pamiętać o naszych rodzicach i nigdy ale to nigdy , nie zostawiać ich w takim dniu samych . Dlatego znowu taki właśnie prezent dla niej szykujemy .

  2. Avatar
    Paula Paulina z

    Moja mama nie jest osobą, która dużo wymaga. Kiedy pytam się jej co chce dostać, czy to na urodziny czy pod choinkę, zawsze mówi “Nic, chcę tylko żebyś była”. Wtedy lampka mi się zapala i zaczynam szukać czegoś co sprawi jej radość. Zazwyczaj trafiam w sedno! W tym roku np na urodziny podarowałam jej ulubiony perfum, którego ona nie ma gdzie zakupić. Kupiłam jej go z wyprzedzeniem kilka miesięcy kiedy miałam taką szansę i to zrobiłam. Założę się, że jeszcze ma z większe pół flakoniku. A pojemność była tylko 50ml. Zawsze dbała o to co dostawała ode mnie, traktowała to tak jakby miała mieć przez resztę swojego życia. W tym roku podaruję jej ramkę ze zdjęciem jej wnuka który niedawno przyszedł na świat. Jeszcze go nie widziała na własne oczy. W święta będzie możliwość zobaczenia się, więc taka ramka ze zdjęciami małego Serduszka sprawi jej mega radość. Jestem pewna, że łzy staną jej w oczach!

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook