Dzbanek Dafi – opinie

0

Redakcja testolandu miała już okazję przekonać się do dzbanka Dafi. Przekonać to mało powiedziane. To było odkrycie roku! Ostatnio taką szansę dostały również osoby, które wygrały akcję testowania. Czy podzielają zdanie redakcji? Czytajcie dalej 🙂

 

O produkcie: Nowoczesne dzbanki filtrujące marki Dafi to funkcjonalne sprzęty kuchenne skutecznie oczyszczające wodę kranową z chloru oraz niektórych metali ciężkich, mogących się w niej znajdować. Opływowe i delikatne kształty wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkty, które w kuchni są przydatnym wyposażeniem, a także prawdziwą ozdobą. Wyposażone we wskaźniki, przypominają o comiesięcznej wymianie filtrów Dafi.

 

A teraz czas na opinie:

Opinia 1 – nasia1995 pisze:

Moje odczucia co do tego dzbanka są jak najbardziej pozytywne. Miałam nie raz “przyjemność” napić się tzw. kranówy i muszę stwierdzić, że ta woda jest zupełnie inna smaku – woda przefiltrowana przez Dzbanek Dafi Crystal. Nie muszę już kupować wody niegazowanej w butelkach bo mam świetny czajnik. Ale nie tylko ja jestem tak pozytywnie zaskoczona tym, że woda z kranu może być dobra i nieszkodliwa. Razem ze mną, “na pierwszy rzut” poszła moja mama, która wręcz nie znosi zwykłej wody niegazowanej. A tu co? Szok i niedowierzanie, że woda po przefiltrowaniu tak zmieniła smak i da się ją normalnie pić bez odrzucenia 🙂 Oczywiście moi ciekawscy sąsiedzi jak zwykle przyszli wybadać co mi przyszło, więc przy okazji również ich poczęstowałam pyszną wodą. Zostałam okrzyknięta mianem szczęściary i sama też tak uważam 😀 Jestem bardzo zadowolona, że to ja dostałam właśnie ten dzbanuszek do testów. Wolę zdecydowanie wymieniać filtry raz w miesiącu i cieszyć się smaczną wodą, niż miałabym ponownie wrócić do wód butelkowanych.

dafi-4

Opinia 2 – Gwiazdka75 pisze:

Dzięki Waszej uprzejmości miałam możliwość testować (i nadal z przyjemnością testuję) dzbanek Dafi. Jest super. Od razu moją uwagę zwrócił wygląd dzbanka. Jest po prostu piękny. W porównaniu z innymi markami ten wygląda świetnie. Nadaje się nawet do podawania wody gościom. A do tego jest szklany. DO mojej kuchni pasuje idealnie. Świetny pomysł z systemem informującym o wymianie filtra. Jest nowoczesny, co mi bardzo odpowiada i bardzo mi się podoba. A teraz przejdę do najważniejszego – wody. W zgłoszeniu pisałam, że mam bardzo twardą wodę pełną kamienia i dość mocno chlorowaną. Nie opiszę Wam smaku, ale jest różnica. Woda jest pyszna, przekona się ten kto wypróbuje sam to cudo. Na jednym ze zdjęć pokazałam różnicę w osadzie na szklankach po wyschnięciu wody. Specjalnie nie wycierałam po umyciu. Na innym zdjęciu jest osad w czajniku po wodzie z innego dzbanka. Teraz mam piękny czyściutki czajnik. Moje dzieci także pokochały wodę i herbatki na tej wodzie robione. Dzbanek Dafi polecam z czystym sumieniem każdemu, kto u mnie gości i smakuje.

dafi2-opinia

Opinia 3 – Piotrowski pisze:

Przyznam, że podszedłem do tego sprzętu dość ostrożnie i nie tylko z tego względu, że jest to szklany dzbanek. Mam w domu dwójkę maluchów. Nie chciałem ryzykować w najmniejszym stopniu. Słyszałem, że woda po przefiltrowaniu jest czysta …. krystalicznie czysta. Ale to jednak kranówka. Do pierwszego razu kiedy dostałem dzbanek we własne ręce – nie powiem wygląd też zrobił na mnie wrażenie! – i od razu go przetestowałem. To był prawdziwy pozytywny szok bo smak wody po przefiltrowaniu był po prostu super! Woda z Dafi jest lepsza niż wszelkie butelkowe wody. Kawa, herbata na jej bazie są o niebo lepsze! Bez najmniejszych oporów przygotowujemy z żoną posiłki dla dzieci. Wiemy, że woda jest zdrowa, czysta i dobra. Taki niepozorny, a naprawdę przydatny gadżet. I cieszy oko bardziej niż zgrzewki butelek wody z marketu ; ) dzięki 🙂

dafi3-opinia

Opinię redakcji możecie przeczytać >tutaj.

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook