Dzbanek filtrujący DAFI Crystal – opinia

0

Redakcja portalu miała okazję przetestować dzbanek Dafi Crystal. Pierwsze wrażenie? Totalne zaskoczenie! Dlaczego? Czytajcie opinię.

Trochę o produkcie

Dzbanek Crystal to funkcjonalna ozdoba stołu, łączy w sobie zalety filtracji i eleganckiego serwowania ulubionych napojów. Z powodzeniem może spełniać funkcję stylowej karafki. Wykonany z wysokiej jakości szkła, z zachowaniem szczególnej dbałości o ergonomię. Do dzbanka dedykowane są filtry Dafi pH+ oraz Mg2+. Dzbanek wyposażony jest w czytelny indykator LED sensor, który przypomni o terminie wymiany filtra

Więcej w sklepie producenta > o produkcie

Opinia o produkcie

Dlaczego zaskoczenie? Bo wychowano mnie w opinii, że woda z kranu to bakterie, chlor, okropny smak i wypicie łyka tej wody na 100% spowoduje wizytę u lekarza – oczywiście na sygnale. Dlaczego mam wierzyć, że woda przeleci przez coś i potem będzie zdrowa (ta kranówa przypomnę …) i w dodatku smaczna?

Jestem wielkim smakoszem wody. Potrafię napić się wody znanej firmy i nie znosić jej smaku, a kochać sieciówkowe “zwykłe” tanie wody. Naprawdę po wielu latach pojenia się co najmniej 2 litrami wody butelkowanej dziennie da się odróżnić dobry, wręcz pyszny smak wody od kiepskiego.

Taki dzbanek miał zatem ze mną ciężko już na samym początku – wielki smakosz wody z zerowym zaufaniem do kranówki. Owszem prezentuje się pięknie, wręcz jest ozdobą domu – na pewno większą niż butelki, które swoją drogą potem wyrzucamy TONAMI na śmietnik.

Dzbanek uruchomiony według zaleceń producenta, wszystko gra .. filtrujemy wodę. Pierwszy krok do oceny jakości – powąchać. Pachnie super, czysto – nie jak z opowieści o trującej kranówce. Smak? Szok!

Ta woda jest pyszna! Ok. Przyznam się do czegoś – w pierwszej chwili poczułam dumę z mojego miasta, że takie czyste, zadbane! 🙂 Taka woda płynie sobie w naszych domach 🙂 RAJ. Ty też możesz mieć taki raj w domu, tylko radzę jednak użyć dzbanka przed wypiciem wody bo wiem doskonale, że od przyczynił się do tak czystego, krystalicznego, po prostu pysznego smaku wody 🙂

Od tamtej pory (3 tygodnie) nie kupiłam ani jednej butelki wody, filtr wymieniałam 1 raz – kilka dni temu – niby szybko, ale ja naprawdę jestem wodopijcą 🙂 I LOVE YOU DAFI 🙂

dafi-1

dafi2

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook