Eveline Cosmetics wyróżniona (Qltowy Kosmetyk 2015)

1

Już po raz dziewiętnasty wyłoniono Qltowych laureatów konkursu Magazynu Kosmetyki. Marka Eveline Cosmetics odebrała statuetkę Qltowy Kosmetyk w kategorii pielęgnacja ciała, kosmetyki polskie.

Eveline Cosmetics została uhonorowana nagrodą specjalną za rynkowy sukces w eksporcie produktów kosmetycznych. Oprócz tego wyróżnienia firma otrzymała statuetkę Qltowy Kosmetyk w kategorii pielęgnacja ciała, kosmetyki polskie za serię balsamów Body Glam.

Seria Body Glam to kosmetyki, w których połączono właściwości nawilżające, pielęgnacyjne
i regenerujące z cechami gwarantującymi idealne wygładzenie i nadającymi skórze wyjątkowy zapach. Każdy produkt Body Glam to kosmetyk luksusowy o rozkosznych zapachach trawy cytrynowej i kokosa, żurawiny i cytryny, olejku migdałowego czy masła kakaowego. Każda kobieta aplikująca go na ciało może poczuć, że nie tylko pielęgnuje swoją skórę, ale także staje się bardziej atrakcyjna
i zmysłowa.

Od ponad 30 lat Eveline Cosmetics eksportuje produkty do krajów na całym świecie. Jesteśmy największym polskim producentem i eksporterem kosmetyków. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz znajomości potrzeb konsumentek trafiamy w gusta kobiet na całym świecie. Dzisiaj marka Eveline jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 90 krajach i w planach ma dalszą ekspansję. Dynamiczny rozwój firmy na nowych rynkach oraz stałe umacnianie pozycji na świecie znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży ponad 80 mln sztuk kosmetyków rocznie. – mówi Karina Kozerska, dyrektor marketingu Eveline Cosmetics.

 eveline-nagroda

Kosmetyki Eveline to efekt pasji i zaangażowania w pracę ponad 500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W procesie wytwarzania produktów wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii. Znajomość potrzeb konsumentów, innowacyjność produktów oraz wyważona relacja ceny do jakości decyduje o silnej pozycji marki na światowym rynku ( 80% sprzedaży stanowi eksport). Produkty są doskonale znane i chętnie kupowane tak w Polsce jak i Francji, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, na Ukrainie, w Kazachstanie, Hong-Kongu, Bułgarii, Portugalii, Holandii, Chorwacji, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Maroku, Egipcie a także na Mauritiusie, w Singapurze i w Finlandii.

Sukces sprzedażowy Eveline jest wynikiem prawidłowo wybranej koncepcji produkcyjnej, marketingowej oraz handlowej. Będąc liderem na rynku dbamy o zastosowanie innowacyjnych technologii, nowoczesny design opakowań, najwyższą jakość produktów poddawanych ciągłej kontroli, a także szybką reakcję na rynkowe trendy.

Firma jest obecna na najbardziej prestiżowych targach kosmetycznych na świecie: w Bolonii, Hong-Kongu, Dubaju czy w Moskwie. Zdobywa międzynarodowe nagrody, zarówno przyznawane przez samych konsumentów, jak też przez profesjonalistów, m.in.: Prix de Beaute magazynu Cosmopolitan czy Best Beauty Buys przyznawane przez czytelniczki InStyle, a także środowiska biznesowe (w tym niezwykle cenny Złoty Medal targów INTERCHARM zdobyty dwukrotnie).

Qltowy Kosmetyk to konkurs organizowany przez redakcję Magazynu Kosmetyki. W jury zasiadają profesjonaliści rynku kosmetycznego – dziennikarze, dermatolodzy, kosmetolodzy, analitycy rynku i handlowcy. Co roku bierze w nim udział kilkaset produktów pogrupowanych w kilkunastu kategoriach. Nagroda cieszy się dużą rozpoznawalnością na rynku oraz zaufaniem partnerów i czytelników (producentów, dystrybutorów, właścicieli sklepów, hurtowni, aptek i salonów kosmetycznych, pracowników sieci drogeryjnych oraz klientów).

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook