Inwazja misiów w Rossmannie

0

Ala, Gosia, Szymon i Oliwia to cztery urocze misie, które od 6. grudnia można kupić w drogeriach Rossmann. Pluszaki są bohaterami 10. edycji akcji charytatywnej “Kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy”. Organizatorami są: Fundacja TVN “Nie jesteś sam”, drogerie Rossmann i Allegro.pl. Zebrane pieniądze trafią do Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Wszystkie misie stworzyli znani polscy projektanci. Łukasz Jemioł zaprojektował Alę – misia pełnego radości, który lubi śpiewać i tańczyć, a do tego ma tysiąc zwariowanych pomysłów na minutę.

Gosia to dzieło jej imienniczki – Gosi Baczyńskiej. Ten pluszak to prawdziwy indywidualista, przywiązujący wagę do eleganckiego stroju. Do tego uwielbia czytać bajki, najchętniej z kubkiem kakao w łapce.

Tomasz Ossoliński przygotował Szymona, odpowiedzialnego i mądrego misia. Jego zadaniem jest pilnowanie, aby wszyscy spali w nocy spokojnie i mieli kolorowe sny.

I ostatni pluszak – Oliwia, autorstwa Dawida Wolińskiego. To misia-modnisia, której największą słabością są czekoladki. Jest najsłodszym ze wszystkich misiów.

Pluszaki są do kupienia w drogeriach Rossmann, a także na portalu: www.podarujmisia.allegro.pl. Każdy miś kosztuje 50 zł.

Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na remont Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

rossmann

misie

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook