Kalendarz Dżentelmenów na 2016 rok już w Rossmannie

0

W drogeriach Rossmann można już kupić jubileuszową, 10. edycję znanego Kalendarza Dżentelmenów. Autor zdjęć Robert Wolański zrobił je… smartfonem. Atrakcją jest też możliwość wybrania sobie ulubionego zdjęcia na każdy miesiąc. Jak co roku pieniądze ze sprzedaży trafią do potrzebujących.

Zdjęć jest 25, ale bohaterów blisko 40. I tak Pawła Małaszyńskiego możemy oglądać z żoną, Martynę Wojciechowską z córką, Macieja Musiała z dziadkiem, a Grzegorza Markowskiego z córką Patrycją. Na pozostałych zdjęciach zobaczymy też m.in. Marcina Prokopa, czy Wojciecha Manna z Krzysztofem Materną.

Kalendarz ma nową formułę. To klient będzie mógł wybrać sobie ulubione zdjęcie. Kalendarz składa się z ramy, w której dowolnie zmienienia się fotografie oraz z oddzielnego kalendarium.

Mimo nietypowych rozwiązań przy edycji na 2016 rok, cel akcji się nie zmienił. Każda złotówka ze sprzedanych kalendarzy trafi do wybranych organizacji wskazanych przez bohaterów zdjęć. Wśród nich będą m.in.: Fundacja TVN “Nie jesteś sam”, Rak’n’Roll Wygraj Życie!, Przylądek Nadziei, Dom Aniołów Stróżów i bydgoski oddział PCK.

Kalendarz kosztuje 79,90 zł. Można go kupić w 1060 drogeriach Rossmann, a także w sklepach CCC i salonach Sony Center.

Więcej na:

rossmann

kd1 KD4 kd6 kd14

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook