Męski krem – nowość NIVEA MEN CREME

0

W prawdziwie męskim świecie szybkie decyzje i proste narzędzia to klucz do sukcesu. Dlatego powstało proste i innowacyjne narzędzie od NIVEA MEN, które zmieni dotychczasowe oblicze męskiej pielęgnacji… NIVEA MEN CREME to wielozadaniowe narzędzie do twarzy, ciała i rąk. Dzięki zastosowaniu lekkiej formuły z witaminą E krem ekspresowo się wchłania oraz doskonale nawilża skórę.

Mężczyźni (w większości) nie lubią komplikować sobie życia. Wybierają to, co jest proste. Idealnie – gdy dodatkowo jest także multizadaniowe. Nie skupiają się na długich analizach, rozważaniach „za” i „przeciw”, nie kombinują, a ich decyzje muszą być szybkie. Sędzia piłkarski ma tylko chwilę na to, aby sięgnąć po gwizdek i zadecydować o rzucie karnym, strażak włącza syrenę i rusza do akcji w ułamku sekundy, a mechanik nie ma czasu na zastanawianie się, jaki klucz wybrać, żeby zmienić koło. Niezależnie od wykonywanego zawodu czy pasji, każdy mężczyzna ma swego rodzaju „skrzynkę z narzędziami”, po które sięga, by wykonać zadanie i osiągnąć cel.

Klucz francuski, młotek czy wiertarka to sprzęt, który posiada każdy mężczyzna, majsterkowanie bowiem to często nie tylko konieczność, ale także hobby. Współcześni mężczyźni mają również bardziej nowoczesne narzędzia w swoich „skrzynkach”. Także takie, które choć z pozoru są proste, posiadają szereg różnych funkcji i przydają się w wielu życiowych sytuacjach. Najpopularniejszym z pewnością jest smartphone – niezbędny zarówno w pracy, jak i poza nią. Na smartphonie sprawdzają maile, planują dzień korzystając kalendarza, logują się na portalach społecznościowych. W czasie wolnym korzystają także np. z zegarków stosowanych podczas treningów, które wskazują nie tylko ilość przemierzonych kilometrów, ale też mierzą tętno, puls czy temperaturę.

Niezależnie od tego czy chodzi o naprawę samochodu, zaplanowanie pracowitego tygodnia czy przebiegnięcie maratonu – gwarancją sukcesu jest podjęcie szybkiej (nie bez przyczyny zwanej przecież męską) decyzji i wybór odpowiedniego prostego narzędzia. A jak to się przekłada na świat męskiej pielęgnacji?

nivea-men

NIVEA MEN CREME – stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn

Teraz mężczyźni także w sferze pielęgnacji nie muszą już tracić czasu na kombinowanie, mogąc wreszcie sięgnąć po multizadaniowe i proste narzędzie – NIVEA MEN CREME – jeden multizadaniowy krem do twarzy, ciała i rąk. 

NIVEA MEN CREME został stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn – od konsystencji kosmetyku, po męski design:

1) ponieważ dla mężczyzn jest ważne, by kosmetyk działał błyskawicznie – NIVEA MEN CREME dzięki zastosowaniu lekkiej formuły z Witaminą E wchłania się ekspresowo, nie pozostawiając po sobie uczucia lepkości;

2) mężczyźni cenią męski design i dbają o szczegóły, dlatego NIVEA MEN CREME wyposażony jest w zakręcane wieczko oraz boczne, designerskie pierścienie. Całość utrzymana jest w  granatowo-srebrnej kolorystyce NIVEA MEN i zamknięta w męskim, metalowym opakowaniu. 

Rekomendowana cena detaliczna: 8,99 PLN/ 75 ml, 13,99 PLN/150 ml

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook