Najbardziej ekologiczny wózek na Ziemi teraz dostępny w Polsce

0

Greentom to firma inna niż wszystkie. W 2013 ten holenderski producent wózków zaprezentował Greentom Upp – najbardziej ekologiczny wózek na świecie. Jest on w całości wykonany z najlepszej jakości materiałów pochodzących z recyklingu.

Rama wózka jest wykonana z recyklingowego polipropenu (PP), tkanina jest z kolei zrobiona z poddanych recyklingowi butelek plastikowych (PET). To sprawia, że Greentom Upp jest nie tylko produktem ekologicznym, ale także lekkim i wytrzymałym. Greentom Upp służy dzieciom od urodzenia aż do czasu, gdy osiągną wagę 18 kg. Rama wózka objęta jest również dożywotnią gwarancją. Po zakupie, trzeba go tylko zarejestrować na stronie producenta: www.greentom.com.

Greentom stale wzbogaca swoją ofertę.. Dzięki swojemu unikalnemu dizajnowi, który pozbawiony jest wszelkich zbędnych elementów, rama Greentom Upp stanowi bazę dla wszystkich produktów Greentom i może służyć dzieciom od urodzenia aż do momentu gdy osiągną wagę 18 kg – jedna rama pasuje do wszystkiego.

Wózki na wszystkie okazje

Greentom posiada wózki dopasowane do wieku i potrzeb wszystkich dzieci. W bogatej gamie produktów każdy znajdzie coś dla siebie. Gondola przeznaczona jest dla noworodków i dzieci do 6 miesiąca życia. Jest wygodna i przestronna, wyposażona w wykonany całkowicie z produktów z recyklingu materac. Tkanina, z której wykonany jest produkt dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych i nadaje się do prania.

Inną ciekawą propozycją jest wózek obrotowy przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 2,5 roku. Lekkie, obrotowe siodełko można ustawić aż w pięciu różnych pozycjach. Tkanina, z której wykonany jest wózek nadaje się do prania, a jej kolor można wybrać spośród bogatej palety.

Kolejnym modelem oferowanym przez producenta jest wygodna i poręczna spacerówka. Jest to przystępny, prosty wózek, który jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 4,5 roku. Wózek jest lekki i łatwy w użytkowaniu, można złożyć go w poręczną paczkę w ciągu kilku sekund. Wózek ten jest nie tylko praktyczny, ale także wygodny. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Produkt jest zwycięzcą odbywającego się w Niemczech konkursu Kind + Jugend Innovation Award 2013 oraz brytyjskiego konkursu Banta Award 2014.

Wyżej wymienione produkty otrzymały nominację do nagrody Kind and Jugend 2014 w kategorii „All in one Concept”.

greentom-2

Cała gama akcesoriów

Do wózków dostępne są praktyczne i – jakżeby inaczej – ekologiczne akcesoria. Przykładowo pokrowiec przeciwdeszczowy Greentom Upp jest pierwszym ekologicznym pokrowcem na świecie. Pokrowiec znajduje się w małej torebce, którą można przymocować do ramy wózka. W razie potrzeby wystarczy, że wyciągniesz pokrowiec z torebki i założysz go na wózek – nie powinno to trwać dlużej niż klika sekund. Pokrowiec wykonany jest w całości z wysokiej klasy przezroczystego plastiku (TPU) oraz poddanych recyklingowi plastikowych butelek, nie zawiera PCV. Pokrowiec przeciwdeszczowy Greentom Up także został nominowany w konkursie Kind and Jugend 2014 w kategorii „All in one Concept”.

Dostępne są także praktyczne nasadki, które sprawią, że korzystanie z wózka będzie samą przyjemnością. Z zestawem nasadek możesz łatwo zmienić swój Greentom Upp w praktyczny zestaw podróżny. Możesz użyć ramy wózka jako fotelika. Greentom Upp jest kompatybilny z produktami Mima iZigo Besafe iZigo, Maxi Cosi Citi SPS, Maxi Cosi CabrioFix, Maxi Cosi Pebble, Cybex Aton, Kidsriver 0+ (najnowszy model) Lief 0+ (najnowszy model).

greentom3

________________________

O firmie

Greentom jest młodą, innowacyjną firmą założoną przez projektanta przemysłowego Barta Bosta. Greentom oferuje zrównoważone, inteligentne i praktyczne produkty wdrażając w życie zasadę „więcej znaczy mniej”.

Greentom Upp jest wykonany z dwóch materiałów: rama wózka zrobiona jest z polipropenu (PP) a tkanina z poddanych recyklingowi plastikowych butelek (PET). Oba te materiały pochodzą z recyklingu i mogą zostać ponownie mu poddane. To sprawia, że firma Greentom wprowadza w życie zasadę zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwoju.

_________________________

greenton-1

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook