Najlepszy kosmetyk świata!

0

Przeglądamy internet w poszukiwaniu najlepszych, najbardziej efektywnych kosmetyków. Spędzamy godziny w drogeriach i salonach kosmetycznych. Tymczasem walkę o naturalne, zdrowe piękno należy rozpocząć od wewnątrz! Warto, aby każda kobieta poznała prawdę – woda to najlepszy kosmetyk wiata!  Znaczenia wody dla organizmu nie sposób przecenić. Bez niej żaden z procesów przemiany materii nie może przebiegać prawidłowo

Kosmetyczne zalety filtrowanej wody zauważalne są przy regularnym stosowaniu wysokiej jakości wody. Włosy i skóra stają się naturalnie miękkie. Mając na uwadze fakt, że szkodliwe związki chemiczne dostarczane są do organizmu nie tylko podczas przyjmowania posiłków i napojów ale wnikają także przez skórę – walory filtrowania wody stają się oczywiste i pożądane.

Woda filtrowana – dobry wybór!

Z wody kranowej korzystamy każdego dnia. Używamy jej nie tylko do przyrządzania napojów zimnych i gorących, do gotowania, ale również do mycia. W kranówce mogą się znajdować metale ciężkie, które są wypłukiwane z instalacji podczas transportu wody do kranów. Powszechnie wiadomo, jak szkodliwy jest chlor stosowany do uzdatniana wody pitnej. Zabija drobnoustroje, a zatem nie może pozostawać obojętny dla komórek ludzkiego organizmu.

Istotna jest jakość spożywanej wody. Najszybszym i najtańszym sposobem uzdatniania wody jest stosowanie filtrów dzbankowych. Podczas procesu filtracji usuwane są z wody wszystkie wymienione wcześniej zanieczyszczenia oraz szkodliwe substancje chemiczne. Dzięki temu zyskujemy pewność, że odpowiednio dbamy o wygląd i stan skóry, włosów i paznokci. Systemy filtrujące Dafi zapewniają zasadowy odczyn pH wody. Gwarancja bezpieczeństwa podczas użytkowania potwierdzona jest atestami PZH i regularnymi badaniami laboratoryjnymi. Niewielki dzbanek z wymiennym co miesiąc filtrem pozwala uzyskać wystarczającą ilość wysokojakościowej wody. Używając filtrów Dafi dbamy o środowisko naturalne, ograniczając ilość odpadów PET.

dafi2

DAFI TO POLSKA MARKA OFERUJĄCA DZBANKI FILTUJĄCE DOSTOSOWANE DO JAKOŚCI POLSKIEJ WODY KRANOWEJ, KTÓRE ELIMINUJĄ ZANIECZYSZCZENIA ORAZ INNE SZKODLIWE SUBSTANCJE, MOGĄCE ZNAJDOWAĆ SIĘ W WODZIE KRANOWEJ. PRZEFILTROWANA WODA JAKOŚCIĄ NIE USTĘPUJE WODZIE BUTELKOWANEJ – NIEJEDNOKROTNIE NAWET JĄ PRZEWYŻSZA.

Z wody kranowej korzystamy każdego dnia. Używamy jej nie tylko do przyrządzania napojów zimnych i gorących, do gotowania, ale również do mycia. Woda z wodociągów spełnia restrykcyjne normy UE i jest bezpieczna do spożycia przez ludzi, ale nim trafi z wodociągów do Twojego kranu przemierza setki kilometrów rur ze stali, ołowiu czy PCV. Wędrując pogarsza swój zapach i smak, co utrudnia jej bezpośrednie spożycie prosto z kranu. Najszybszym   i najtańszym sposobem uzdatniania wody jest stosowanie filtrów dzbankowych.

Filtry Dafi eliminują chlor oraz zanieczyszczenia wytrącane z instalacji wodociągowych, gwarantując uzyskanie czystej i zdrowej wody. Gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona jest atestami PZH i regularnymi badaniami laboratoryjnymi.

Serce filtra

ZASYP FILTRUJĄCY TO SEKRET SKUTECZNOŚCI FILTRÓW MARKI DAFI. JEGO SKŁAD ZOSTAŁ DOSTOSOWANY DO POLSKIEJ WODY KRANOWEJ.

Zasyp filtrujący składa się z aktywnego węgla i żywicy jonowymiennej. Węgiel absorbuje chlor, detergenty, herbicydy, pestycydy i substancje pochodzenia organicznego. Usuwa z wody nieprzyjemny zapach i poprawia jej smak. Działa jak gąbka pochłaniająca szkodliwe substancje, mogące znajdować się w wodzie kranowej. Dodatkowo dzięki temu, że węgiel jest impregnowany srebrem, zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Żywica usuwa z wody metale ciężkie (np. ołów), nadmiar soli, magnezu i wapnia, powodujących jej twardość i osadzanie się kamienia w urządzeniach AGD, przedłużając tym samym ich żywotność. Wodę należy przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu oraz spożyć w ciągu 12 godzin od przefiltrowania.

Filtrowana woda kranowa to dobry wybór!

OSZCZĘDZASZ! – Stosowanie filtrów do wody Dafi jest ekonomiczne. Jeden wymienny filtr zapewnia od 150 do 200 litrów wysokiej jakości wody, co równa się około 100 butelkom wody ze sklepu. W przypadku stosowania filtrów DAFI 1 litr idealnie czystej wody kosztuje 0,10 zł.

150 LITRÓW WODY BUTELKOWANEJ = 195,00 ZŁ MIESIĘCZNIE

1 WYMIENNY FILTR DAFI (OD 150 DO 200 L WODY) = 15,00 ZŁ MIESIĘCZNIE

JESTEŚ EKO! – Stosując filtry Dafi znacząco ograniczasz produkcję odpadów! 1,5 litrowa butelka PET w środowisku naturalnym rozkłada się ponad 100 lat. 4 –osobowa rodzina produkuje około 100 butelek miesięcznie.

CHRONISZ AGD! – Działanie filtrów dzbankowych jest szczególnie widoczne w przypadku problemu z kamieniem w czajniku. Filtr Dafi zmiękcza wodę kranową, dzięki czemu  w urządzeniach AGD nie gromadzi się uciążliwy nalot. To znacznie przedłuża ich żywotność.

Każdy produkt marki Dafi przechodzi przez kilkustopniowy system kontroli jakości, także laboratoryjny. Spełnia normy unijne i posiada atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością.

150 LITRÓW WODY BUTELKOWANEJ = 195,00 ZŁ MIESIĘCZNIE

1 WYMIENNY FILTR DAFI (OD 150 DO 200 L WODY) = 15,00 ZŁ MIESIĘCZNIE

dafi1

dafi3

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook