Nowa seria Sensual z kolagenem morskim – Laboratorium Kosmetyczne Joanna

0

Poznaj nową serię Sensual do pielęgnacji ciała z kolagenem morskim od Laboratorium Kosmetyczne Joanna! W Peelingu myjącym i Balsamie do ciała z serii Sensual Laboratorium Kosmetycznego Joanna zastosowano przyjazny kobiecej skórze kolagen morski. Skutecznie wiąże on wilgoć w jej strukturze, poprawia jędrność i sprężystość. Trwale likwiduje uczucie napięcia skóry. Szczególnie zadowolone z efektów kuracji będą posiadaczki normalnej i suchej cery.

 

Poznajmy nowości bliżej 🙂

BALSAM SENSUAL Z KOLAGENEM MORSKIM – LABORATORIUM KOSMETYCZNE JOANNA

Stworzony został do codziennej pielęgnacji skóry normalnej i suchej. Zawarty w balsamie kolagen morski skutecznie wiąże w strukturze skóry wilgoć, poprawia jej jędrność i sprężystość. Trwale likwiduje uczucie napięcia skóry. Najlepsze efekty pielęgnacyjne osiągniemy, stosując balsam wraz z Kremowym żelem pod prysznic z kolagenem morskim z serii Sensual oraz z Peelingiem myjącym z tej samej serii.

Pojemność: 200 ml

Cena: ok. 6,30 zł

Joanna Sensual Kolagen Morski

GRUBOZIARNISTY PEELING DO CIAŁA Z KOLAGENEM MORSKIM – SERIA SENSUAL LABORATORIUM KOSMETYCZNEGO JOANNA

Kremowa konsystencja Gruboziarnistego peelingu z kolagenem morskim Laboratorium Kosmetycznego Joanna ułatwia stosowanie kosmetyku i sprawia, że zabieg pielęgnacyjny przynosi doskonałe efekty. Peelingujące drobinki złuszczają martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką i bardziej podatną na działanie substancji odżywczych. A tych w peelingu z serii Sensual nie brakuje!

Wchodzący w skład kosmetyku kolagen morski nawilża skórę, zapewniając jej optymalną jędrność i poprawiając elastyczność. Dla uzyskania najlepszych efektów Gruboziarnistego peelingu do ciała z kolagenem morskim najlepiej używać regularnie, 2-3 razy w tygodniu. Kurację warto uzupełnić odpowiednim balsamem do ciała z tej samej serii.

Opakowania: 100 ml i 200 ml

Ceny: ok. 5,20 i ok. 8,00 zł

 

 

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook