Nowe kremy do rąk od Barwa Naturalna: witaminowy i oliwkowy

0

Czy wiedziałaś, że skóra dłoni, w porównaniu do innych części ciała ma bardzo niewielką ilość gruczołów łojowych i tkanki tłuszczowej, przez co c natury jest cienka, może być wrażliwa i szczególnie podatna na przesuszenie i odwodnienie?

O dłonie, które są naszą wizytówkę należy dbać przez cały czas, a nie tylko z konieczności lub trakcie zimowych miesięcy. Dostarczanie kojących, odżywczych i nawilżających składników pozwoli zatrzymać ich młody wygląd na dłużej.

NOWOŚĆ 2015

  • OLIWKOWY KREM DO RĄK Z EKSTRAKTEM Z SHIITAKE POJEMNOŚĆ: 100 ML; CENA OKOŁO: 5 PLN

oraz

  • ODMŁADZAJĄCY KREM DO RĄK Z KOMPLEKSEM WITAMIN POJEMNOŚĆ: 100 ML; CENA OKOŁO: 5 PLN

Oliwkowy krem do rąk z ekstraktem z shiitake regeneruje zniszczoną skórę dłoni i poprawia jej elastyczność. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla osób ze skórą bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.

Witaminowy krem do rąk z kompleksem witamin regeneruje zniszczoną skórę dłoni i poprawia jej elastyczność i nawilżenie. Łagodzi podrażnienia i chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Szczególnie polecany dla osób ze skórą dojrzałą, bardzo suchą i mało elastyczną. Idealny do codziennej pielęgnacji.

barwa-rak

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook