Nowe pieluchomajtki Pampers Pants

0

Pieluchomajtki nowej generacji od Pampers, zostały stworzone po to, żeby zmiana pieluszki aktywnemu dziecku była łatwa i wygodna, a maluch mógł cieszyć się suchością aż do 12 godzin.

Rodzice wiedzą, że nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok ich dziecka spędzającego radośnie czas.W związku z tym szczególnie cenią chwile, kiedy dziecku nic nie przeszkadza wbyciu szczęśliwym maluszkiem. Właśnie dlatego marka Pampers opracowała nową generację pieluchomajtek Pampers Pants, aby rodzice mieli pewność, że dziecko ma tak sucho, jak to tylko możliwe i w dzień, i w nocy, zawsze. Pieluchomajtki nowej generacji od Pampers, zostały stworzone także po to, żeby zmiana pieluszki aktywnemu dziecku była łatwa i wygodna i aby każdy szkrab mógł cieszyć się radosną zabawą bez przerwy.

Suchość w pieluchomajtkach NOWEJ generacji od Pampers

Nowe pieluchomajtki Pampers Pants, tak jak wszystkie pieluszki marki Pampers, utrzymują skórę dziecka suchą aż do 12 godzin dzięki dwóm wyjątkowym cechom:

  • mikroperełkom (Micro Pearls™), które wchłaniają do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą i utrzymują ją z dala od skóry dziecka,
  • wydłużonej warstwie chłonnej, która szybko chłonie i rozprowadza wilgoć po całej powierzchni, utrzymując skórę dziecka suchą aż do 12 godzin. Jest to szczególnie ważne podczas nocnego snu – żeby maluch przespał spokojnie całą noc a rano budził się bardziej radosny i uważny.

Pampers Pants mają elastyczny pasek wokół talii i miękkie wykończenia wokół nóżek, dzięki którym pieluchomajtki komfortowo dopasowują się do kształtów ciała dziecka. Pomaga tozapobiegać przeciekaniu, nawet gdy maluch jest w ruchu. Dodatkowo, nowe pieluchomajtki są wykonane z mięciutkich i oddychających materiałów, które zostały wybrane z myślą o delikatnej skórze dziecka. Wszystko po to, żeby maluszek miał sucho orazczuł się komfortowo i radośnie.

Nowe pokolenie rodziców wybiera pieluchomajtki, które łatwo założyć i zdjąć – i to nie tylko podczas treningu nocniczkowego

Nowe pieluchomajtki Pampers Pants łatwo założyć aktywnemu dziecku – wciąga się je jak zwykłe majteczki, a rozrywane boczki ułatwiają ich zdejmowanie. Jak mówi Mariola Mirek, Menadżer ds. komunikacji marki Pampers – Współcześnie pieluchomajtki to coś więcej niż pomoc w nauce korzystania z nocniczka. Coraz częściej rodzice mówią nam, że wolą stosować je na co dzień, bo łatwiej niż zwykłą pieluszkę można je założyć maluchowi, który uczy się stać i poruszać się samodzielnie, ciągle radośnie się kręci i wierci. Wprowadzając nowe pieluchomajtki Pampers Pants, dajemy więc rodzicom możliwość połączenia wygody stosowania pieluchomajtek i do 12 godzin suchości, którą rodzice mogli już docenić wcześniej, wybierając pieluszki Pampers. Wszystko po to, żeby nie spędzać zbyt dużo czasu, zmieniając dziecku pieluszkę, ale móc go poświęcić np. na zabawę.

Cena sugerowana:25,99 PLN za opakowanie

pampers-45

pampers6

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach marki Pampers, odwiedź stronę internetową www.pampers.pl oraz profil PampersPolska na Facebooku.

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook