Nowe, ulepszone VASELINE® Intensive Care Spray Moisturiser

0

Nowe balsamy Vaseline posiadają mikrokropelki 100% wazeliny Vaseline. Dzięki linii balsamów do ciała VASELINE® Intensive Care Spray Moisturiser pielęgnacja stała się prosta, jak nigdy dotąd i trwa zaledwie kilka sekund!

Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby łatwo i równomiernie rozprowadzić ją na ciele. Lekka formuła błyskawicznie szybko się wchłania, dzięki czemu już w chwilę po aplikacji można z powodzeniem założyć ubranie. Nowoczesna technologia opakowania pozwala na użytkowanie kosmetyku w każdej pozycji i pod każdym kątem. Balsamy w sprayu Vaseline zostały wzbogacone o mikrokropelki 100% wazeliny, dzięki czemu jeszcze lepiej wspomagają proces regeneracji skóry nie pozostawiając na niej nieprzyjemnej tłustej warstwy.

vaseline-nowa-formula

VASELINE® Spray Moisturiser Essential Healing – Podstawowe Nawilżenie Balsam w spray’u z wyciągiem z owsa

Głęboko nawilżający balsam w spray’u z wyciągiem z owsa i mikrokropelkami wazeliny zapewniający natychmiastowy efekt nawilżenia skóry przez co wspomaga proces jej regeneracji. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray wchłania się błyskawicznie i natychmiast nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Delikatny zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 17,99 PLN

Vaseline® Spray Moisturiser Aloe Soothe – Aloesowe Odświeżenie Balsam w sprayu z wyciągiem z aloesu

Głęboko nawilżający balsam w spray’u z wyciągiem z aloesu i mikrokropelkami wazeliny nawilża i przynosi ukojenie suchej skórze. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie, pozostawiając skórę miękką i gładką. Orzeźwiający zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 17,99 PLN

Vaseline® Spray Moisturiser – Kakaowe Rozświetlenie Balsam w spray’u z wyciągiem z masła kakaowego

Głęboko nawilżający balsam do ciała z wyciągiem z masła kakaowego i mikrokropelkami wazeliny nawilża i przywraca skórze jej naturalny blask. Unikalny system aplikacji pozwala nanieść na skórę mgiełkę kosmetyku, aby równomiernie go rozprowadzić. Spray nawilża i wchłania się błyskawicznie. Natychmiast pozostawia skórę miękką i gładką. Zmysłowy zapach gwarantuje przyjemność stosowania.

Dostępne opakowania i cena: 190 ml – 17,99 PLN

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook