NOWOŚĆ – Highlighter STROBING GLOW (Vipera)

0

Podrzeźbiona twarz, jędrna i wypoczęta cera oraz piękny, samodzielnie wykonany makijaż – o tym marzą kobiety na całym świecie. Strobing MakeUp to modny trend w makijażu, który z pomocą świetlnych efektów zawartych w nowatorskim kosmetyku Strobing Glow, pozwala w prosty sposób wymodelować rysy, wydobyć naturalne walory twarzy. Jeden, umiejętnie użyty jedwabisty highlighter wraz z rozwijającym się światłem dnia, niestrudzenie sączy indywidualne piękno i młodzieńczy urok kobiety.

Co to jest STROBING w świecie modnego makeup’u?

To potężny trend w makijażu, który redukuje elementy konturowania twarzy kosmetykami brązującymi i rozjaśniającymi na korzyść pełnego lekkości makijażu z przebłyskami światła we właściwych miejscach twarzy. Strobing rzeźbi i upiększa rysy światłem.

Metoda ta została opracowana na podstawie obserwacji rozpływającego się światła po twarzy osoby fotografowanej z udziałem lampy błyskowej. Zaledwie jeden umiejętnie użyty, sprytnie rozświetlający kosmetyk zawoaluje mankamenty i zwiększy naturalne piękno każdej kobiecej twarzy. Odejmie lat oraz ukryje zmęczenie.

NOWOŚĆ – Highlighter STROBING GLOW

Rozkochani w perłowych pigmentach zawartych w Strobing Glow ze świetlną esencją perełek zauważamy, że każda znikoma nawet dawka rozświetlacza wymiata troski z twarzy, chowa zmarszczki, ożywia ją i tworzy miejsce dla oznak radości. Zadawala nasze zmysły tworząc efekty równocześnie kontrastowe i dopełniające, dzięki czemu twarz jest wygładzona, promienna.
Unikatowa receptura rozświetlacza Strobing Glow stworzona przez laboratorium VIPERA COSMETICS zdradza recepturalny profesjonalizm, posiada także wysoką odporność na wilgoć, co zwiększa trwałość kosmetyku na skórze. Jest jedwabisty, kremowy i bez żadnych przeszkód się go aplikuje pędzlem lub palcami, rozsmakowując się korzystnie uchwytną zmianą cech twarzy.

v1

Składniki: Oleje najwyższej czystości, Wosk Pszczeli, Perły Sferyczne, Silikonowe Emolienty.

Gramatura: 4,5 g

Cena: 15,50 zł

W myśl zasady „jasne uwypukla – ciemne chowa” odnawiamy swój obraz w oczach własnych i otoczenia. Gra blasku księżyca, słońca i lamp na dekolcie oraz ramionach kobiety przynoszą oczywistość realnego upiększenia ciała.

Pojawia się kunszt osiągnięty tajemniczym rozświetlaczem Strobing Glow, który ma zdolność wyodrębniania naturalnego światła z otoczenia. Stworzysz technicznie nieskomplikowany makijaż, nie wymagający wielowarstwowego nakładania kilku kosmetyków.

Technikę Strobing Makeup można stosować na delikatnej warstwie BB Cream’u lub lekkiego fluidu Photo Model lub Star Assistant. Komfortowo się blenduje.

Makijaż wykonany Strobing Glow funduje niezwykle świeży makijaż na każdy dzień roku.

Pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku. Można ponawiać nakładanie tego rozświetlacza na makijaż w ciągu dnia, aby go dodatkowo podbudować lub odświeżyć po ciężkim spotkaniu, egzaminie czy pod koniec dnia.

Piękno produktu, konsystencja oraz sposób aplikacji rozświetlacza Strobing Glow sprawiają, żeopisując goposługujemy się pięknym, barwnym, plastycznym językiem, który wywołuje pod powiekami szereg estetycznych obrazów świetlnych.

Hojnie obdarowując młodzieńczym światłem kosmetyczny iluminator pomaga uniknąć makijażowych błędów. Odblaskiem świecy maluje piękno na damskiej twarzy.

v3

STROBING – Krok Po kroku

Przed wykonaniem STROBING makeup wygładzamy cerę BB Cream’em. Jeśli skóra tego wymaga, użyj bardziej kryjącego podkładu, który nie zatyka porów. A potem, wystarczą palce i rozświetlacz. Zaaplikuj ulubiony efekt, wybierając spośród 6 kolorów z kolekcji Strobing Glow:

  • Na środku czoła – wygładzenie czoła

  • Nad łukiem brwiowym – podkreślenie łuku brwi

  • Pod łukiem brwiowym – optyczne powiększenie oczu

  • Pod oczami w kształcie przypominającym skrzydło – rozjaśnienie, rozświetlenie oka

  • Na grzbiecie nosa – wysmuklenie nosa
  • Na kościach policzkowych – podkreślenie kobiecych kształtów twarzy
  • Nad górną wargą oraz na środku dolnej wargi ust – optyczne ujędrnienie ust
  • W centrum brody – spłycenie wgłębienia brody.

v2

Po zaaplikowaniu rozświetlacza Strobing Glow delikatnie „wymieszaj” dużym pędzlem wszystkie kolory kosmetyków na twarzy, aby otrzymać łagodne przejścia.

Dokładnie wytuszuj rzęsy i pomaluj usta przynajmniej błyszczykiem, żeby dopełnić dzieła.

Co istotne, rozświetlenie Strobing można dodawać gdy mrok się zbliża. To dobry pomysł na przykład na całonocną imprezę. Rozświetlający makijaż odczaruje zmęczenie i doda twarzy realnie energetyzującego rozświetlenia.

TRIK NA ZNALEZIENIE INDYWIDUALNEGO ŚWIATŁA

Partie twarzy, które należy rozświetlić, łatwo zlokalizujesz, robiąc sobie wieczorem lub w zacienionym pomieszczeniu zdjęcie z lampą błyskową. Te części twarzy, które na fotografii „złapały” najwięcej światła, należy zaznaczyć highlighter’em Strobing Glow.

Strobing Glow – sięgnij po odkrywczy blask!

Dostępność: Firmowe Stoiska VIPERA COSMETICS oraz wybrane sklepy partnerskie/detaliczne.

Więcej informacji o Firmie i produktach oraz adresy Firmowych i Partnerskich punktów sprzedaży znajdziesz na stronach: www.vipera.com.pl oraz www.magneticplayzone.com

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook