Nowość! Mus samoopalający ST.MORIZ Professional Fast.

0

Opalona skóra wygląda zdrowo i zmysłowo. Niestety naturalna opalenizna ma to do siebie, że chwilę po powrocie z wakacji zaczyna blednąć. Ale to nie oznacza, że aż do kolejnego lata masz pozostać blada. Nowy mus ST.MORIZ PROFESSIONAL to produkt, który zapewni Ci efekt skóry muśniętej słońcem przez cały rok. Dodatkowy bonus? To Ty decydujesz, jak intensywna będzie Twoja opalenizna.

Główną wadą większości samoopalaczy jest to, że musimy czekać kilka godzin na pojawienie się efektów. A gdy aplikujemy produkt wieczorem, rano możemy poczuć się rozczarowane – odcieniem opalenizny czy smugami, które pojawiły się w rezultacie niepoprawnej aplikacji. Antidotum? Błyskawiczny mus samoopalający ST.MORIZ PROFESSIONAL FAST, który już w momencie aplikacji delikatnie barwi skórę, tak że od razu widzimy, czy produkt nakładamy równomiernie. Co więcej, możemy stopniować odcień opalenizny. Im dłużej produkt pozostanie na skórze, tym skóra będzie ciemniejsza. W momencie, gdy zauważysz, że opalenizna ma zadowalający odcień, wystarczy, że weźmiesz prysznic, a opalenizna nie będzie bardziej intensywna. Jeśli mus pozostawisz na noc, rano Twoja skóra będzie wyglądała, jak po kilkudniowym pobycie na wakacjach.

FAST SELF TANNING MOUSSE BŁYSKAWICZNY MUS SAMOOPALAJĄCY

Lekki mus nadaje skórze błyskawiczną opaleniznę i zapewnia długotrwały efekt. Innowacyjna formuła oferuje personalizację koloru dzięki kontroli głębi odcienia.  Im dłużej produkt pozostaje na skórze tym opalenizna jest bardziej intensywna. Po pierwszej godzinie jest złocista, po drugiej ma średni odcień, a po trzeciej staje się ciemna. Jeśli pozostawisz produkt na skórze na noc uzyskasz bardzo ciemny odcień. Mus łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając smug, a mleczko z oliwek i witamina E pielęgnują skórę.

Aby otrzymać najlepsze efekty zespół St. Moriz zaleca:

  • Wykonaj peeling całego ciała i zadbaj o nawilżenie suchych partii (kolana, stopy, łokcie i kostki)
  • Najlepiej użyj rękawicy do nałożenia produktu, co ochroni Twoje dłonie przed nadmiernym zabarwieniem.
  • Wstrząśnij przed użyciem, a następnie nakładaj niewielkie ilości małymi, okrężnymi ruchami na poszczególne partie ciała i twarzy.
  • Nie stosuj antyperspirantu, innych kosmetyków oraz nie zażywaj kąpieli przez wybrany czas od nałożenia samoopalacza.

CENA: 59,00 PLN, www.stmoriz.pl

st-moriz

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook