Nowość – Rexona Maximum Protection

0

Pośpiech, stres, wzmożona aktywność fizyczna- to są główne problemy z którymi musimy zmierzyć się w dzisiejszych czasach. Dlatego nie zależnie od płci potrzebujemy produktu, który zapewni nam doskonałą ochronę przed poceniem.

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Rexona wprowadziła na rynek Maximum Protection, która zawiera maksymalną dawkę składnika antyperspiracyjnego, dwukrotnie zwiększającą skuteczność kosmetyku.

Pozornie niegroźna dolegliwość

Nadmierna potliwość to doskonały przykład tak zwanej „niegroźnej” dolegliwości, która może mieć wpływ na jakość życia osoby na nią cierpiącej. Najbardziej narażona grupa wiekowa to osoby w wieku 25-45 lat, stanowiąca aż 76%. To głównie kobiety aktywne zawodowo, korzystające z życia, zabiegane, młode mamy. Nadmierna potliwość w ponad 45% przypadków powoduje utratę pewności siebie oraz komplikacje w życiu zawodowym. Nadmierne pocenie pojawia się w różnych sytuacjach, zwłaszcza w odpowiedzi na reakcję emocjonalną (81%) i w chwilach wyjątkowego stresu (75%). Ponad 83% pacjentów, podczas wizyt u specjalistów, uskarża się na „plamy na ubraniach”, „przykre zapachy” i odczuwanie „wilgoci”. Walka z uciążliwościami najczęściej ogranicza się do stosowania strategii polegających na „wielokrotnej aplikacji dezodorantu lub antyperspirantu  w ciągu dnia” (70%) i „częstej zmianie ubrań” (65%).

Czas to zmienić! Rexona stawia sobie za cel zagwarantowanie kobietom doskonałej ochrony w każdej sytuacji, dlatego do swojego portfolio wprowadza nowy antyperspirant – Rexonę Maximum Protection. Nowy antyperspirant Rexony odpowiada na potrzeby kobiet, którym towarzyszą silne doznania oraz tych, borykających się z problemem nadmiernego pocenia.

Beskompromisowa technologia

Technologia TRIsolid™, zastosowana w nowych antyperspirantach Rexona, to wyjątkowa formuła, która umożliwia połączenie i współdziałanie trzech aktywnych elementów zwalczających nadmierne pocenie. Została stworzona dla osób, które na co dzień potrzebują 100-procentowej ochrony.
Ta wyjątkowa formuła łączy w sobie:

 • maksymalną dopuszczalną dawkę soli antyperspiracyjnych – AZAG, dzięki czemu zapewnia niezawodną ochronę przed potem na najwyższym poziomie oraz [????] technologię walczącą z nieprzyjemnym zapachem, dzięki przełomowym mikrokapsułkom, które stopniowo uwalniają zapach wtedy, gdy najbardziej tego potrzebujesz,
 • wysoką zawartość Dimethicone – cennego składnika nawilżającego, powszechnie stosowanego w balsamach, który ogranicza ucieczkę wody z naskórka

Stosowana na noc innowacyjna formuła antyperspirantów Rexona, zapewnia optymalne działanie technologii TRIsolid™. Dzieje się tak dlatego, że odpoczywające podczas snu ciało wydziela mniej potu. Dzięki temu kosmetyk ma szansę nadbudować warstwę ochronną i zapewnić doskonałą skuteczność przez cały następny dzień, nawet po porannym prysznicu. dnepropetrovsk.natashaescort.com

rexona-nowosc

Antyperspirant Rexona Maximum Protection

 • zawiera niezawodny składnik antyperspiracyjny w maksymalnie możliwej dawce
 • stosowany na noc zapewnia ochronę przez cały następny dzień, nawet po prysznicu
 • zawiera perfumy zamknięte w mikrokapsułkach, które uwalniane są pod wpływem wilgoci
 • zawiera składnik nawilżający skórę
 • nie zawiera alkoholu i prabenów
 • posiada delikatną formułę kremu
 • testowany dermatologicznie

Pojemność i cena: 45 ml / 24,99 zł

Antyperspiranty dostępne są w drogeriach Rossmann od maja 2013.

Warianty dla kobiet:

 • REXONA WOMEN SENSITIVE DRY MAXIMUM PROTECTION
 • REXONA WOMEN EVERY DAY FRESH MAXIMUM PROTECTION
 • REXONA WOMEN CLEAN SCENT  MAXIMUM PROTECTION

Warianty dla mężczyzn:

 • REXONA FOR MEN CLEAN FRESH SCENT MAXIMUM PROTECTION
 • REXONA FOR MEN ACTIVE MAXIMUM PROTECTION
 • REXONA FOR MEN EXTREME FRESH MAXIMUM PROTECTION
Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook