Nowości Dumel (Prawda czy Fałsz / Storidoo)

0

20 sierpnia na konferencji prasowej firma Dumel zaprezentowała zabawki, które już wkrótce zdobędą serca dzieci. Ambasadorzy marki – Kasia Cichopek i Marcin Łopucki prezentowali nowości z oferty firmy: m.in. grę Prawda czy Fałsz i uroczego potworka, który wraz z dzieckiem tworzy bajki – Storidoo.

Dziennikarzom zgromadzonym na konferencji wiele radości sprawiło również Zaczarowane Lustereczko, z którym można porozmawiać, zupełnie jak w bajce. Męska część widowni natomiast z entuzjazmem testowała zdalnie sterowane śmigłowce Silverlit.

Nowości Dumel już od tego tygodnia są w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju.

PRAWDA CZY FAŁSZ

Czy Szkoci noszą bieliznę pod kiltem? Czy człowiek może pokonać w wyścigu geparda? Co szybciej zamarznie – woda gorąca czy zimna? PRAWDA CZY FAŁSZ to zabawka, która pozwala sprawdzić swoją wiedzę oraz dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego!

Wystarczy wysłuchać informacji i odgadnąć czy są prawdziwe. Za prawidłową odpowiedź otrzymuje się punkt, jednak za błąd – traci się aż dwa! Czasem liczy się czas. Trzeba nacisnąć przycisk i udzielić odpowiedzi zanim zrobi to przeciwnik! Wygrywa ten, kto w trzech rundach zdobędzie jak najwięcej punktów. Każda runda ma inne zasady i drobne niespodzianki.
Gra dla 2-5 graczy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 8+

Cena ok. 100 zł

 prawda-falsz

storido

STORIDOO

Dieci kochają bajki. Uwielbiają słuchać niesamowitych historii, z zapartym tchem śledzą losy bohaterów. Dzięki Storidoo mogą teraz aktywnie stworzyć własne fascynujące opowieści i decydować o losach bajkowych przyjaciół. Ze Storidoo możliwe jest stworzenie aż 56 bajek, które po zapisaniu w pamięci zabawki dziecko może odsłuchać, kiedy tylko będzie mieć na to ochotę. Jak to działa? Storidoo rozpoczyna opowiadanie historii i w miarę rozwoju akcji proponuje różne możliwości kontynuacji bajki, od dziecka zależy jak potoczą się losy bohaterów. Teraz wystarczy tylko puścić wodze fantazji i tworzyć opowieści o czarodziejach, wróżkach, książętach, potworach, księżniczkach, piratach, a nawet duchach! Zabawka opowiada także dwie gotowe, zapisane bajki.

Storidoo przeznaczone jest dla dzieci 4+

Cena ok. 100 zł

zabawki-dumel

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook