Odbierz 1 z 2600 zestawów dla kota lub psa (Whiskas lub Pedigree)

1

Masz w domu swojego ukochanego pupila? Teraz możesz zostać ambasadorem, otrzymać dla niego zestaw produktów Whiskas lub Pedigree – testować i opiniować.

Zasady akcji

Jeżeli chcesz otrzymać zestaw Whiskas lub Pedigree wejdź na stronę organizatora promocji i utwórz Panel Ambasadora. Następnie wypełnij poprawnie FORMULARZ REJESTRACYJNY  kwalifikujący do udziału w programie. Udział w Pierwszej Edycji Programu jest ograniczony, do 1300 właścicieli psów oraz 1300 osób właścicieli kotów, którzy jako pierwsi ukończą quiz wiedzy z wynikiem pozytywnym (tj. udzielą prawidłowej odpowiedzi na,co najmniej 60% pytań)

 

Produkty

1300 Paczek marki Pedigree oraz 1300 Paczek marki Whiskas

Termin zgłoszeń

Pierwsza Edycja Programu trwać będzie w okresie 23 listopada 2015 roku do 23 stycznia 2015 roku.

paczka-kot-pies

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Avatar

    Do tej pory próbowałam dawać moim kotom przeróżne karmy, koty były trochę wybredne i nie chciały za bardzo jeść. Dostałam karmę suchą Whiskas z wołowiną i mokrą (mięsko w galarecie), jedzą aż im się uszy trzęsą a miska zostaje pusta 🙂 są zdrowe, mają ładną lśniącą sierść i jestem pewna że zawsze mają pełne brzuchy 🙂 Gdy tylko otworze szafkę gdzie trzymam saszetki z karmą Whiskasa miauczą, mruczą i się tulą do mnie i do saszetek 😉 Dziękujemy!

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook