Oświetlenie dla małej księżniczki (Dumel)

0

Pozwól swojej małej księżniczce przenieść się w odległą krainę fantazji. Niech zasypia przy delikatnych dźwiękach odgłosów przyrody i cudownych obrazach przeniesionych wprost z bajki.

Dziewczynki uwielbiają bajki o księżniczkach i wróżkach wyobrażając sobie, że same są pięknymi królewnami mieszkającymi w zamku, w otoczeniu kolorowych łąk pełnych kwiatów, wielobarwnych motyli, biedroneczek, pszczółek, gdzie panuje dobro i miłość. Jak w pokoju dziecka stworzyć taki baśniowy nastrój? Wystarczy kinkiet Kwiatowy Ogród w Moim Domu (cena około 80 zł) marki DUMEL Discovery Light, z dołączonymi do zestawu ściennymi naklejkami z wizerunkiem ogrodu. Już po chwili pokój zmieni się we wspaniały bajkowy ogród, a Twoja księżniczka będzie mogła wyobrazić sobie, że biega po nim wraz ze swoim ulubionym jednorożcem. Co ważne, zestaw daje możliwości 6 różnych efektów świetlnych. To wspaniała zabawa i niezwykła inspiracja do baśniowych marzeń tuż przed uśnięciem. Zabawka ma automatyczny wyłącznik, naklejki można używać wielokrotnie.

Flower_Garden_Light_Dance_green-blue_in_bedroom_-_hiresNiezwykle interesującą zabawką jest również Przenośny Kolorowy Projektor (cena około 69 zł). Zabawka w kształcie grzybka świetnie nadaje się jako delikatne oświetlenie przy zasypianiu, jak i inspiracja do zabawy. Dzięki niej dziecko stworzy w swoim pokoju magiczny pokaz świetlny. Na ścianie i suficie pojawią się projekcje motyli i kwiatów. Projektor wyświetla aż 8 różnych projekcji. Zabawkę można bezpiecznie przenosić, ma automatyczny wyłącznik.

Moonlight_Mushroom_blue-green_projection_-_hires

Produkty przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook