Otrzymaj tytuł Dziewczyny Miesiąca lub wygraj 1 z 1000 zestawów Bell!

0

Ten konkurs to wspaniała szansa na nagrody i przy okazji świetna zabawa! Chciałabyś otrzymać tytuł Dziewczyny Miesiąca lub wygrać zestaw kosmetyków Bell? Weź udział w tym konkursie!

Zasady konkursu / promocji

Aby wziąć udział w konkursie wykonaj poniższe kroki (konkurs odbywa się na fanpage Bell – kosmetyki do makijażu)

  • kup kosmetyki Bell w sieci sklepów Biedronka za minimum 15 zł brutto
  • zachowaj paragon
    wykonaj makijaż kosmetykami Bell i zrobić sobie zdjęcie w formie portretu’
  • skorzystaj z opcji DODAJ, aby opublikować zdjęcie, w opisie zdjęcia wskaż jakie kosmetyki firmy Bell zostały użyte do wykonania dzieła konkursowego.
  • zbieraj głosy oraz komentarze z uzasadnieniem wyboru od fanów fanpage organizatora pod zdjęciem makijażu umieszczonym w aplikacji.
  • głosujący natomiast będzie musiał odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego kandydatka X Twoim zdaniem powinna zostać „Dziewczyną miesiąca Bell w Biedronce”?
  • więcej na stronie konkursu

Produkty / nagrody

Nagrodą w Konkursie są: w I etapie (cykl 1 miesiąc): dla zwyciężczyni: Tytuł Dziewczyny Miesiąca, Dwudniowy pobyt w ekskluzywnym SPA, metamorfoza z profesjonalnym makijażystą i fryzjerem, Sesja zdjęciowa (zdjęcie z sesji zostanie zamieszczone jako look miesiąca w hot spocie szafy makijażowej Bell w Biedronce), uczestnictwo w projekcie wydawniczym Bella i Biedronki – podręcznik do makijażu, zestaw kosmetyków Bell o wartości 300 zł brutto.

Nagrody w II etapie: Dla zwyciężczyni: wycieczka zagraniczna dla zwyciężczyni i osoby towarzyszącej do Portugalii (kierunek podróży może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Organizatora), w terminie dogodnym dla laureatki (jeden tydzień), hotel min. 3*, wyżywienie all inclusive, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, sesja zdjęciowa w czasopiśmie „Moje Smaki Życia” oraz zamieszczenie w nim wywiadu

Nagrody dla głosujących w 2016r.: 1 000 najciekawszych uzasadnień otrzyma zestaw kosmetyków Bell o wartości min. 100 zł brutto każdy (200 zestawów per miesiąc).

Termin zgłoszeń

Czas trwania konkursu do 30.06.2016 r.

dziewczyna

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook