Poznaj Nowe Always Ultra

0

Nowe Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem, a dzięki unikalnej konstrukcji wkładu z łatwością wchłaniają płyn, przekształcają go w żel i zatrzymują w środku.

Każda dziewczyna lubi czuć się doceniana – szczególnie wtedy, kiedy np. udaje jej się zaskoczyć widownię wymagającym występem. Niezależnie od tego, czy jest to trudna figura akrobatyczna, czy popis gry na bębnach, aplauz widowni buduje pewność siebie i utwierdza w przekonaniu, że to, co robimy ma sens.

Powinnyśmy pokazywać nasze talenty – to dzięki nim każda z nas jest wyjątkowa. One wiele o nas mówią i pomagają budować naszą tożsamość.Niestety zdarza się, że nasza kondycja psychofizyczna nie pozwala nam realizować naszych pasji.W trudniejszych chwilach, niektóre dziewczyny zamiast błyszczeć na scenie, wolą się wycofać i po prostu zostać w domu.

Skąd wynika ta zmiana w zachowaniu? Dlaczego tracimy pewność siebie, kiedy zbliża się miesiączka? Jest wiele powodów, by się usprawiedliwiać w „te dni”, jednakże kluczowym czynnikiem wpływającym na spadek pewności siebie jest brak poczucia odpowiedniej ochrony. Nie wierzymy, że podpaski, których używamy w trakcie miesiączki, są w stanie nas prawidłowo ochronić i zapewnić komfort. Jak więc odzyskać pewność siebie podczas „tych dni”?

Pewność siebie zaczyna się od właściwej ochrony

Always rozumie, że pewność siebie wiąże się z poczuciem bezpieczeństwa i właściwą ochroną, szczególnie w czasie miesiączki. Nowe podpaski Always Ultra posiadają wkład o unikalnej konstrukcji i zapewniają do 100% ochrony, bo z łatwością wchłaniają płyn i zatrzymują go w środku, przekształcając w żel.Oznacza to, że wewnątrz podpaski płyn zostaje “uwięziony” (zamknięty) w postaci żelu i nawet pod naciskiem nie wydostaje się na zewnątrz. Dzięki ochronie Always Ultra możemy czuć się pewnie podczas wykonywania wszystkichcodziennych obowiązków i prezentowania naszych pasji.

always1

Choć tak cienkie, Always Ultra zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem

Teraz Always Ultra zawierają jeszcze więcej superabsorbentu, zamieniającego ciecz w żel. Dzięki niemu płyn zostaje szybko odprowadzony z dala od skóry i zamknięty w środku podpaski–nie może się wydostać na zewnątrz. Ten superabsorbent jest w stanie wchłonąć do 30 razy większą ilość płynów niż sam waży!Dla porównania, celuloza wypełniająca podpaski Always Classic, może wchłonąć ilość płynów tylko dwukrotnie przeważającą jej wagę, a do tego nie zatrzymuje wilgoci

1g superabsorbentu Always Ultra wchłania do 30 g płynu, podczas gdy 1g celulozy zawartej w podpasce klasycznej  wchłania tylko 2g płynu (nie zamykając wilgoci wewnątrz wkładu).

Priorytetem marki Always jest dostarczenie kobietom produktów, które spełnią ich oczekiwania. Z Always Ultra kobiety mogą czuć się bezpiecznie i pewnie –pojedyncza podpaska Always Ultra jest w stanie wchłonąć około 40 g płynu, co stanowi aż połowę ilości płynów wydzielanych w trakcie jednej miesiączki.

always2

Wiedza buduje zaufanie : 3 zaskakujące fakty dotyczące miesiączki

  • Przeciętnie krwawienie miesiączkowe waży około 80g– to mniej niż filiżanka herbaty.
  • 80% płynu pojawia się w ciągu pierwszych 3 dni. Najwięcej płynu kobiety tracą drugiego dnia miesiączki.
  • Kobieta w ciągu całego swojego życia miesiączkuje średnio przez 2600 dni.

Nie trać okazji by się wyróżnić z Always Ultra

Bez względu na to, czy olśniewasz wspaniałym strojem i występem tanecznym na scenie, czy porywasz tłum swoim śpiewem, Always Ultra – dzięki technologii zamieniającej wilgoć w żel – zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem. Nawet w „te dni” nie musisz się martwić o swój komfort. Nowe Always Ultra dostępne są w 4 rozmiarach: Normal Plus, Super Plus, Night i Extra Night, dzięki czemu zapewniają różne poziomy ochrony, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby uzależnione zarówno od dnia miesiączki, jak i od indywidualnych cech kobiety.

Rekomendowana cena detaliczna:

Always Ultra Normal Plus (10 szt.) 4,71 zł

Always Ultra Normal Plus (20 szt.) 9,42 zł

Always Ultra Normal Plus (40 szt.) 18,34 zł

Always Ultra Super Plus (8 szt.) 4,71 zł

Always Ultra Super Plus (16 szt.) 9,42 zł

Always Ultra Super Plus (32 szt.) 18,34 zł

Always Ultra Night (7 szt.) 4,71 zł

Always Ultra Night (14 szt.) 9,42 zł

Always Ultra Night (28 szt.) 18,34 zł

Always Extra Night (12 szt.) 9,49 PLN

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook