Projekt NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Poszukiwanych 600 testerów!

0

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O. Przygotowano aż 600 zestawów.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Twoje zadania w projekcie:

  • Wypróbuj razem ze swoim maluszkiem NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.
  • Zamieść pomysłową publikację na swoim Instagramie oraz Facebooku i podziel się z nami uśmiechem Twojego Maluszka. Pamiętaj, aby dodać opis oraz hashtagi #NAN2 #bliskośćwspieraodporność #projekttrnd. Nie zapomnij o Instastory i relacji na Facebooku!
  • Podziel się próbkami NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O z innymi mamami, których dzieci rozpoczęły 6. miesiąc życia.
  • Podziel się swoją opinią na temat mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O na wskazanych platformach. Informację, gdzie zamieścić opinię, otrzymasz w wiadomości e-mail w trakcie trwania projektu.
  • Podsumuj projekt – wypełnij ankietę końcową.
  • strona testowania / projektu

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

Co otrzymasz w ramach zestawu Ambasadora?

zestaw testowy NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O dla 600 osób

Ważne daty dotyczące projektu

zgłoszenia do 24 marca 2020 r.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook