Przetestuj produkty babydream z Rossmanna!

3

Aleja kobiet.pl ponownie zaprasza do wzięcia udziału w akcji testowania. Tym razem niespodzianka, bo do testów przekazano zestawy produktów babydream z Rossmanna 🙂 Warto wziąć udział!

 

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty babydream z portalem alejakobiet.pl powinnaś mieć zarejestrowane konto na tym portalu oraz lubić ten portal na facebooku. Następnie przejdź do >akcji i zapoznaj się z produktami, po czym w komentarzu pod artykułem konkursowym dokończ zdanie: ‘Pielęgnacja najmłodszej skóry…….”

 

Produkty do testów

5 x zestaw, w skład każdego wchodzi:

 • Pieluszki Babydream Fun&Fit (laureatki, będą mogły wybrać odpowiedni rozmiar)
 • 2 opakowania chusteczek nawilżanych Babydream

Termin zgłoszeń

do 28 lutego 2016 r.

Termin ogłoszenia listy recenzentek

informacja o liście recenzentów zostanie opublikowana 29 lutego 2016 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

konkursy i testowania produktów alejakobiet.pl

babydream-test

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

3 komentarze

 1. Avatar

  Pielęgnacja najmłodszej skóry jest nie lada wyzwaniem! Delikatna skóra dziecka wymaga specjalnej ochrony i stosowania odpowiednich przeznaczonych dla maluszków kosmetyków. Znaczenie mają zarówno używane pieluszki jak i kosmetyki do pielęgnacji. z chęcią przetestujemy z moim synkiem pieluszki czy też chusteczki BabyDream

 2. Avatar

  Pielęgnacja najmłodszej skóry to nie lada wyzwanie… Skóra maluszka jest bardzo podatna na podrażnienia, na czynniki atmosferyczne, na złe dobrane kosmetyki.. Dlatego trzeba uważnie śledzić skład kosmetyków i wybierać te najmniej szkodliwe. Przy pierwszym dziecku kierowała się zasadą im droższe tym lepsze, dziś wiem, że nie koniecznie idzie to w parze.

 3. Avatar

  Pielęgnacja najmłodszej skóry jest szczególnym wyzwaniem, potrzebna jest wiedza o jej stanie, jak i podstawowych zabiegach pielęgnacyjnych, a także orientacja w ofercie obecnych na rynku środków higieniczno-kosmetycznych dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługują produkty pielęgnacyjne dostępne w aptekach.
  Skóra takiego maluszka jest delikatna, często przesuszona, a w niektórych miejscach narażona na podrażnienia. Dlatego dla dzieci i niemowląt polecane są kosmetyki zawierające bezpieczne i łagodne składniki aktywne. Najbezpieczniej jest stosować produkty polecane przez Centrum Zdrowia Dziecka lub Instytut Matki i Dziecka.Rodzice często robią szerokie rozeznanie w zakresie kosmetyków dla swoich pociech,które najbardziej byłoby właściwe.Dobrze jest porozmawiać z położną,lekarzem,farmaceutą bądź osobą która właściwie doradzi zakup odpowiednich kosmetyków.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook