Różowy październik z CRYSTAL ESSENCE

0

Od lat październik to miesiąc walki z rakiem piersi. Różowa wstążeczka będąca jej symbolem, pojawia się na wielu produktach. Jednym z nich jest dezodorant CRYSTAL ESSENCE na bazie ałunu. Prócz tego, że zapewnia naturalną ochronę, polecany jest też osobom walczącym z rakiem.

Naturalna moc ałunu
Ałun jest znany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Ma odczyn kwasowy, dlatego działa antyseptycznie i ściągająco. Nie hamuje potliwości, ale niweluje jej przykry zapach! Pot składa się głównie z wody i w większości przypadków nie pachnie. Przykry zapach powstaje dopiero wtedy, gdy zostanie on sfermentowany przez bakterie. Ałun nie blokuje ujść gruczołów potowych ograniczając pocenie się – działa na zupełnie innej zasadzie: skutecznie hamuje proliferację bakterii, a tym samym zapobiega powstawaniu przykrego zapachu. Dla naszego organizmu to bardzo dobra wiadomość! Wraz z potem skóra i organizm pozbywają się szkodliwych toksyn. Blokowanie potliwości antyperspirantami powoduje, że toksyny nie są wydalane – organizm zatrzymuje je w węzłach limfatycznych pod pachami.

Naturalny dezodorant na bazie ałunu Crystal Essence to mineralny dezodorant na bazie roztworu soli wulkanicznej zwanej potocznie ałunem. Nie zawiera alkoholu, konserwantów i szkodliwych soli aluminium, dzięki czemu nie blokuje porów i umożliwia swobodnie wydalanie toksyn z organizmu. Dzięki swojemu w pełni naturalnemu składowi działa kojąco łagodzi drobne podrażnienia. Dostępny w trzech wariantach: lawenda & zielona herbata, rumianek & zielona herbata, owoc granatu, w cenie 15,99 zł/66 ml.

102198 0002

Dezodoranty Crystal Essence posiadają pozytywną opinię ośrodków onkologicznych w USA i Wielkiej Brytanii, a Prezes Zarządu Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa-Centrum, Elżbieta Kozik, w specjalnym liście do dystrybutora produktów na terenie Polski napisała: „Wiadomość, że Firma Crystal wprowadza na rynek Polski produkty wspomagające zdolność organizmu do wydalania toksyn, została przyjęta z wielkim zadowoleniem przez Stowarzyszenie Amazonki. Szczególnie dezodorant Crystal to produkt, na który czekaliśmy od dawna. Chorzy na raka przede wszystkim poszukują kosmetyków pochodzenia naturalnego. Miło nam będzie móc korzystać z tej możliwości.

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook