Ściągnij darmową grę i wygraj voucher 250 zł (allegro.pl)

0

Portal TRND zaprasza do udziału w nowym projekcie. Tym razem nie jest to typowe testowanie i można też wygrać fajną nagrodę 250 zł do wykorzystania na Allegro.pl!

Zasady akcji

  • Ściągnij grę!

Grę możesz łatwo pobrać na swój telefon, korzystając z aplikacji Google Play lub App Store. Jest ona bezpieczna dla całej rodziny, dlatego każdy niezależnie od wieku może w nią zagrać!

  • Zagraj!

Odpal i zagraj w grę Zebra Crossing, zbierając jak najwięcej klejnotów i zdobywając jak najwięcej punktów.

  • Napisz recenzję!

Podobała Ci się gra? Urzekł Cię jej wygląd i zasady? Które postacie i stroje podobały Ci się najbardziej? Podziel się swoją opinią o grze Zebra Crossing na Google Play lub App Store, pisząc krótką 3- lub 4-zdaniową recenzję! Zaraportuj napisaną opinię, dzieląc się linkiem i nazwą użytkownika (która widoczna jest przy Twojej opinii) w specjalnie przygotowanym do tego formularzu raportowania.

  • Podziel się swoim najwyższym wynikiem i weź udział w konkursie!

Zrób zrzut ekranu dokumentujący Twój najwyższy wynik, jaki udało Ci się zdobyć w grze Zebra Crossing! Aby zrobić screenshot wyniku, otwórz aplikację i poczekaj aż pojawi się panel główny, na którym będzie widoczny Twój najwyższy wynik (w prawym górnym rogu) oraz nick (na środku), a następnie prześlij go do galerii zdjęć.

Pamiętaj, oprócz przesłania Twojego wyniku, warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest również wykonanie poprzedniego punktu tj. napisanie recenzji o grze.

Produkty w akcji

  • darmowa gra Zebra Crossing
  • 3 osoby z najwyższymi wynikami zdobytymi podczas gry w Zebra Crossing, zostaną nagrodzone voucherem o wartości 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl
Termin zgłoszeń
Zgłoszenia konkursowe do 23 lipca 2020 r. do godziny 16:00.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook