Testowanie Dermedic. 150 produktów czeka.

0

Kolejna ciekawa akcja testowania produktów. Tym razem jest to testowanie z marką Dermedic, a przedmiotem testu jest CAPILARTE – Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów. Nie czekaj i dołącz! 150 miejsc czeka!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to testowania przejdź na stronę organizatora, na stronę akcji, a następnie:

  • zaloguj się
  • wypełnij ankietę i wyślij

Produkty do testów

150 x CAPILARTE – Szampon wzmacniający hamujący wypadanie włosów

Ważne daty dotyczące akcji

Zgłoszenia od 08.04.2019 do 30.04.2019.

Info o zakwalifikowaniu do dnia 07.05.2019.

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

 
Konkursy

Facebook

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij