Testowanie laktatorów ARDO CALYPSO – dla 25 mam

6

Kolejna edycja wielkiego testowania laktatorów Ardo Calypso. Jesteś mamą karmiącą? Weź udział w akcji, zgłoś się i przetestuj jeden z 25 laktatorów. Potem podziel się opinią z innymi mamami i wygraj laktator!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się do testowania laktatora prześlij swoje zgłoszenie do testowania na adres: info@ardomedical.pl z dopiskiem “WIELKIE TESTOWANIE ARDO CALYPSO” z krótkim uzasadnieniem dlaczego chciałabyś wziąć udział w testowaniu.

Produkty do testów

25 x  laktatory do przetestowania wraz  z osobistym zestawem do odciągania pokarmu PUMPSET (nie podlega zwrotowi) oraz modułem głównym laktatora ARDO CALYPSO  (do zwrotu po testowaniu).

Dla wszystkim mam zakwalifikowanych do testowania NAGRODA GWARANTOWANA – kupon z rabatem 50% na zakup laktatora ARDO CALYPSO oraz zestaw próbek produktów ARDO MEDICAL.

Nagrody dla najciekawszych opinii:

 • 1 miejsce – laktator elektryczny ARDO CALYPSO
 • 2. – laktator ręczny ARDO AMARYLL
 • 3.  laktator ręczny ARDO AMARYLL START

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 lutego 2015 r.

Akcje organizowane przez tego organizatora

najlepiej obserwować serwis organizatora

testowanie-laktatory

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

6 komentarzy

 1. Avatar

  Próbowałam swoich sił w pierwszym testowaniu , ale nie udało się. O laktatorach Ardo słyszałam sane pozytywne opinie. Zresztą sama jestem posiadaczką ich cudownej maści na pękające brodawki, która jest… rewelacyjna. Wezmę udział na pewno bo laktator mocno potrzebny 🙂

 2. Avatar

  Po tym jak synek mnie ugryzł do krwi podczas karmienia , kupiłam laktator ręczny i nie byłam z niego zadowolona . Elektryczny jest pewnie bardzo wygodny w użyciu , ale już mi się nie przyda .

 3. Avatar

  Nie kupowałam laktatorów, jak potrzebowałam mleka bo musiałam gdzieś wyjść to po prostu ściągałam je ręcznie. Wygodnie, bezboleśnie i za darmo 🙂

 4. Avatar

  super, że są testy również dla mam karmiących – ja swój laktator też wygrałam w tego typu konkursie i polecam branie udziału bo a nóż się uda 🙂 jak to się mówi kto nie próbuje ten nie wygrywa 🙂

 5. Avatar

  Poprzednim razem dostałam się do testowania tego laktatora. Uczucia co do niego mam mieszane. Widzę pewne plusy, np. jest cichy, poręczny i elegancki. Jednak ma też minusy tj. twarda membrana i aż sześć baterii jest potrzebnych!

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook