Testowanie produktów w ciąży

1

Testowanie produktów w ciąży. Ten termin może się wydać niektórym nieco „niepewny”. Bo przecież ciąża to czas kiedy staramy się unikać jakiegokolwiek ryzyka,a tym bardziej tego związanego ze stosowaniem nieznanych produktów.

Spokojnie – testowanie produktów w ciąży to po prostu testowanie różnych rzeczy za darmo tyle, że dedykowanych kobietom w ciąży i co najważniejsze bezpiecznych, bo oficjalnie dopuszczonych do sprzedaży. Celem takiego testowania jest zdobycie opinii o danym produkcie, a nie sprawdzenie czy nadaje się on do użytku.

Każda z nas chce być piękna i zadbana, dobrze też wiemy jak ważna jest pielęgnacja w czasie ciąży. To okres kiedy nasza skóra jest niezwykle wymagająca. Kosmetyki na rozstępy znanych firm często dużo kosztują. Dlaczego zatem nie skorzystać z okazji i nie wziąć udziału w testowaniu produktów kosmetycznych dla przyszłych Mam? Zwłaszcza, że często są to testowania bardzo atrakcyjne bo można zdobyć całe linie kosmetyczne po kilka sztuk preparatów w zestawie.

Jakie są nasze rady?

Wiele kosmetyków dla kobiet w ciąży jest dedykowanych do stosowania dopiero od II trymestru, dlatego zanim weźmiesz udział w akcji i zgłosisz się do niej sprawdź czy dane kosmetyki będą dla ciebie i maluszka odpowiednie. Jeżeli jesteś w bardzo wczesnej ciąży nie sięgaj po preparaty tylko dla samego udziału w testowaniu.

Zostałaś testerką serii kosmetyków dla przyszłych Mam? Gratulacje! Gdy zestaw już pojawi się u ciebie podejdź jednak do testowania bardziej ostrożnie niż gdybyś nie spodziewała się dziecka. Zapoznaj się najpierw z zapachem produktów – nagłe zaaplikowanie dużej ilości preparatu może wywołać złe samopoczucie i mdłości! Początkowo wypróbuj także preparat na niewielkim fragmencie skóry – jeżeli do 24 godzin nie wystąpi uczulenie, a zapach jest łagodny i przyjemny – możesz śmiało testować.

Otrzymałaś całą linię produktów do testowania i po zastosowaniu całej serii (np. żelu do higieny intymnej, pod prysznic, kremu na rozstępy, do piersi)  nagle okazało się, że któryś z nich cię uczulił lecz nie wiesz który? Koniecznie zrezygnuj z dalszego testowania! Zdrowie maluszka oraz Twoje dobre samopoczucie i komfort są najważniejsze. Wysyłając opinię do organizatora napisz prawdę – nikt nie powinien mieć ci tego za złe.

Oprócz kosmetyków w czasie ciąży możesz testować także wiele innych produktów m.in. wkładki laktacyjne (pod koniec ciąży mogą już się okazać przydatne), ubrania dla przyszłych Mam, poduszki dla ciężarnych, poradniki i wiele innych. Jest wiele możliwości. Informacje o aktualnych testowaniach w sieci >znajdziesz tutaj – możliwe, że uda ci się znaleźć wśród nich także testowania dedykowane dla kobiet w ciąży.

A czy Ty będąc w ciąży testowałaś różne produkty? Jakie? Czy byłaś z nich zadowolona?

pregnancy

 

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Avatar

    Ostatnio otrzymałam produkty do testowania za pośrednictwem babyonline.pl firmy Perfecta. Jest to serum ujędrniające na biust oraz preparat przeciw rozstępom do stosowania na brzuch. Jestem mile zaskoczona efektem, same pozytywy. Moim zdaniem warto zgłaszać się do takich akcji. Tak naprawdę nic się nie traci a można tylko zyskać. Warto jedynie pamiętać o tym, że testowanie zobowiązuje do napisania opinii w danym czasie.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook