Testowanie produktów za darmo

9

Testowanie produktów za darmo, a co za tym idzie darmowe kosmetyki, darmowy sprzęt domowy, darmowe zabawki dla dzieci …  Brzmi ciekawie, prawda? I nieprawdopodobnie. To jednak nic innego jak akcje promocyjne których jest naprawdę wiele i kto szuka, wynajduje akcje – ciekawostki w sieci i często zgłasza się do nich ma dużą szansę na tzw. darmowe produkty.

Stara prawda brzmi jednak, że nie ma nic za darmo i sprawdza się również tutaj. To jak to w końcu jest z tymi „darmowymi produktami”. Są za darmo czy nie?

Otóż akcje testowania produktów za darmo to tak naprawdę konkursy tylko w nieco innej formie (tzw. testu) a otrzymane do testowania produkty są niczym innym jak nagrodami.

Dodatkowo już samo słowo „testowanie” do czegoś zobowiązuje i jeśli wczytamy się w zasady i regulamin danej promocji okaże się, że biorąc udział deklarujemy napisanie opinii o otrzymanym produkcie. Warto dokładnie czytać regulaminy wszelkich testów, akcji promocyjnych i konkursów tego typu gdyż może się zdarzyć, że za brak opinii z naszej strony organizator będzie oczekiwał zwrotu produktu.

Wszystko wygląda jednak dużo bardziej optymistycznie bo przecież lubimy testować i dzielić się opinią z innymi. Dla niektórych to wręcz pasja! Aby jednak opinia była rzetelna i ciekawa musimy włożyć w nią sporo swojej kreatywności i energii. Jedno zdanie typu „Fajny krem, polecam!” na pewno nie wystarczy 😉 I tu już w pełni zaczynamy rozumieć dlaczego darmowe, wcale nie jest takie darmowe. Jeżeli chcesz być testerką musisz wykazać się pomysłowością i rzetelnością oraz … mieć odrobinę szczęścia przy startowaniu do nowych akcji, którego Ci dużo życzymy!

Dla ułatwienia w poszukiwaniach: > Zobacz informacje o aktualnych testach w jednym miejscu.

 

Beauty set gift

buton

Udostępnij.

O autorze

Testoland

9 komentarzy

 1. Avatar
  Mariola Łukasz z

  Osobiście wolę konkursy, gdzie dostajemy coś za darmo bez dalszych ‘zobowiązań’, ale do akcji testowania również często się zgłaszam. Kiedyś prowadziłam bloga i wiem, jak zabrać się za taką recenzję 🙂 Choć muszę przyznać, że nawet na blogach spotykałam recenzje w stylu ‘fajny krem’ 😀

 2. Avatar

  Każdy lubi testować i ja też. Ale teraz jest taka duża konkurencja, że ciężko się dostać. A jest wiele portali, które organizują testy co tydzień i częściej, a także na FB jest wiele takich akcji, ale tak jak pisałam, ciężko się dostać. Mimo wszystko warto próbować, bo żeby coś wygrać trzeba grać 🙂

 3. Avatar

  Lubię testować produkty i dzielić się opinią o nich , jednak uważam , że wciąż jest za mało takich akcji i za mało strona takich jak wasza , gdzie jest dostęp do testowania produktów za darmo

 4. Avatar

  Zgłaszam się na testowania, ale trzeba mieć dużo szczęścia żeby się dostać. Jak na razie tylko na jeden test się załapałam.

 5. Avatar

  Lubię akcje konsumenckie i konkursy. Trzeba mieć jednak nie tylko dużą wyobraźnię i kreatywność, aby wygrać, lecz także sporo szczęścia… Takie konkursy dają jednak dużo emocji i zabawy samym udziałem, nie zawsze wygrana jest najważniejsza.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook