Testowanie z trnd. 1000 pakietów testowych Purina Pro Plan czeka.

1

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt w którym do rozdania 1000 zestawów testowych.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Teraz możecie się zgłaszać do projektu Purina Pro Plan

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

tym razem – w projekcie Purina Pro Plan każda z 1 000 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma 1 opakowanie (3kg) karmy PURINA PRO PLAN MEDIUM ADULT oraz 10 próbek (100g saszetki) PURINA PRO PLAN MEDIUM ADULT.

purina

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

1 komentarz

  1. Avatar

    W dniu dzisiejszym otrzymałem paczkę z karmą Purina Pro Plan!
    Już jutro z moim pupilem rozpoczniemy testowanie i bardzo chętnie podzielimy się z Wami naszymi opiniami.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook