Testowanie z trnd. Dla 5000 osób zwrot kosztów deserów Monte.

7

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt w którym udział weźmie 5000 osób. Zasady testowania jednak zmieniły się …

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

W obecnej akcji zasady są nieco inne. Tym razem to ambasador sam kupuje produkt – Monte z dodatkami, powinien zachować paragon, zeskanowac go i zgłosić przez platformę. Wybranych zostanie 5000 osób, które otrzymają zwrot kosztów za desery  – do max. 80 zł za zakup 32 deserów Monte z dodatkami. Więcej o aktualnym projekcie > Monte.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

tym razem – w projekcie Deser Monte każda z 5 000 osób wybranych do udziału w projekcie otrzyma zwrot kosztów do max. 80 zł za zakup 32 deserów Monte z dodatkami – do wypróbowania przez siebie oraz podzielenia się ze znajomymi.

monte

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

7 komentarzy

 1. Avatar

  Też załapałam się z całą rodzinką do testowania tych deserów. Największą frajdę mają dzieciaki w próbowaniu, smakowaniu i porównywaniu. Świetna akcja!

 2. Avatar

  Udało się przetestować wszystkie osiem wariantów. Każdy deser przepyszny ale (moim zdaniem) najlepsze to Monte Cherry
  gorąco polecam 🙂 #momentzmonte
  Super, przepyszna kampania TRND! Karen

 3. Avatar
  4gosiaczek4 z

  Po raz pierwszy miałam okazję uczestniczyć w Trnd, w przepysznej kampanii Monte z dodatkami . Wśród 8 smaków każdy znalazł coś dla siebie. Zajadały się dzieciaki, młodzież, dorośli a nawet dziadkowie :). Każdy bardzo chwalił wyśmienity smak kremu Monte. Dodatki łączyły się z kremem i dawały nam wiele doznań smakowych. Praktyczne opakowanie nie sprawiało trudności w ich połączeniu. Na pierwsze miejsce u nas wysunęło się Monte Cherry, Monte Cappuccino i Monte Choco Balls. Znajomi, którzy razem z nami testowali Monte również byli zachwyceni i zajadali się Monte z dodatkami chwaląc ich smak i chrupkość dodatków. Polecamy wszystkim, którzy jeszcze nie próbowali #momentzmonte!!

 4. Avatar

  Ja również testowałam desery Monte! Smak już wcześniej znałam i bardzo lubiłam, a dodatki sprawiły że jest jeszcze smaczniejszy i słodszy. W sam raz dla łasuchów zarówno na śniadanie, na drugie śniadanie, jak i na podwieczorek. Polecam!

 5. Avatar

  Od dwóch tygodni pałaszowanie deserów Monte to mój codzienny rytuał, pozwalający mi na chwileczkę zapomnienia. Uwielbiam, smaków jest tyle że każdego dnia można rozkoszować się innym. #momentzmonte

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook