Testowanie z trnd. Mnóstwo projektów. Tysiące produktów za darmo.

0

Testowanie produktów i zbieranie opinii od Konsumentów jest w ostatnich czasach bardzo popularne. I z korzyścią dla obu stron. Producent dowiaduje się o wadach i zaletach swojego produktu dzięki czemu może skutecznie go ulepszać, a także promować. Tester staje się prawdziwym Ekspertem, takim, którego obdarza się zaufaniem i ceni jego opinię. Otrzymywanie produktów za darmo w celu testowania to prawdziwa frajda! Tak właśnie działa portal trnd, którego projekty – jak napisałam wyżej to doskonała forma popularyzacji produktów i usług. Udział w projektach jest bezpłatny. Jak dołączyć do grona Ambasadorów? Czy już jesteście uczestnikami trnd?

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych.

trnd

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook