Testuj za darmo nową suszarkę do włosów Philips SenseIQ! 90 miejsc czeka.

0

Drodzy testerzy, czy już jesteście uczestnikami trnd? Warto, bo właśnie czeka na Was nowy projekt Philips SenseIQ! Darmowe testowanie suszarki przeprowadzi 90 osób!

Zasady testowania

Jeżeli chcesz testować produkty z trnd zarejestruj się w portalu . Każdy zarejestrowany użytkownik trnd może uczestniczyć w wybranym przez siebie projekcie. Spośród wszystkich zarejestrowanych członków trnd wybierani zostają ci, którzy spełniają ogólne kryteria danej marki. Do wybranej grupy przesłane zostaje zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i prośba o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje swój osobisty pakiet, na który składa się m.in.: pełnowartościowy produkt do własnego użytku, przewodnik projektu, próbki produktu oraz inne materiały, które z łatwością można wykorzystać w rozmowach z bliskimi i znajomymi.

Produkt/y należy przetestować i zaopiniować. Więcej na temat działania projektu trnd > tutaj.

Aktualne i nadchodzące projekty > tutaj.

Twoje zadania w projekcie:

  • Przetestuj suszarkę Philips SenseIQ.
  • Wykorzystaj ją na różne sposoby i do wielu różnych stylizacji. Poznaj wszystkie funkcje i przekonaj się, czy to urządzenie spełnia Twoje oczekiwania.
  • Opublikuj zdjęcie lub filmik w mediach społecznościowych.
  • Zainspiruj swoich znajomych i followersów. Pochwal się jedną ze swoich ulubionych stylizacji włosów. Jeśli nagrywasz filmiki, publikujesz je na YouTube i wiesz jak nagrać dobrą wideorecenzję, to zrób to koniecznie.
  • Oceń produkt rzetelnie na wskazanej platformie.
  • Podziel się swoim doświadczeniem z suszarką Philips SenseIQ na platformach do oceny produktów. Link do wybranych platform otrzymasz od nas mailem w trakcie trwania projektu.
  • Podsumuj projekt w ankiecie końcowej.

Produkty do testów

Projekty trnd dotyczą szerokiego wachlarza produktów i usług: kosmetyków, sprzętu elektronicznego oraz wielu innych kategorii produktowych i usługowych,

Co otrzymasz w ramach zestawu Ambasadora?

najnowszą suszarkę do włosów Philips SenseIQ (30 dziewczyn, których publikacje w mediach społecznościowych zostaną wyróżnione i uznane za najciekawsze będą mogły zatrzymać suszarkę SenseIQ na zawsze)

Ważne daty dotyczące projektu

zgłoszenia do 30 września

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook