Wygraj dzbanek filtrujący Dafi. Konkurs świąteczny!

27

Święta tuż tuż 🙂 Aby uprzyjemnić Wam oczekiwania przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania są wyjątkowe dzbanki Dafi. Napisz nam co sprawia Ci największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia i wygraj!

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wygrać dzbanek filtrujący Dafi zgłoś się w tym wątku Jakie dokładnie są zasady?

 • jeżeli jeszcze nie masz konta >zarejestruj się< w testolandzie
 • następnie zaloguj się i w TYM wątku w komentarzu dokończ zdanie: „Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi …”
 • możesz publikować dowolną ilość wypowiedzi ze swojego konta jednak muszą być one unikalne, nie kopiowane z innych witryn
 • 3 najciekawsze zdaniem redakcji wypowiedzi zostaną nagrodzone dzbankiem Dafi Astra Unimax 3,0 L LED
 • REGULAMIN
  Zapraszamy do aktywności w portalu, przeglądania informacji o aktualnych testowaniach w sieci i komentowania postów. Polecamy także wpisanie się do newslettera – w każdy piątek wysyłamy aktualności dotyczące testowań. Oczywiście zapraszamy również na fanpage testoland.pl i > fanpage Dafi. Aktywności te nie będą miały wpływu na wynik niniejszego konkursu.

Nagrody w konkursie

3 x dzbanek Dafi Astra Unimax 3,0 L LED

(kolor otrzymanego dzbanka losowy)

Termin zgłoszeń

od momentu opublikowania do 20 grudnia 2015 r.

wyniki podane zostaną w tym wątku do 24 grudnia 2015 r.

_______________

WYNIKI

Dzbanki Dafi Astra Unimax 3,0 L LED powędrują do:

marjoriska

nick usunięto brak danych

klara.gie

Laureatów proszę o kontakt na adres kontakt@testoland.pl do dnia 25 grudnia 2015 r., podanie swojego adresu i nr. telefonu potrzebnych do nadania przesyłki.

Gratulacje!

Edit. 28.12.2015r.

Jedna osoba nie zgłosiła się. Wybieram zatem następną. Jest nią użytkowniczka o nicku:

brak danych

Laureatkę proszę o kontakt na adres kontakt@testoland.pl do dnia 31 grudnia 2015 r., podanie swojego adresu i nr. telefonu potrzebnych do nadania przesyłki.

_______________

dafi-swieta

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

27 komentarzy

 1. Avatar

  uśmiech a zarazem zaskoczenie na twarzach bliskich gdy oświadczam im że w tym roku również nie będzie wigilijnej kolacji w domu,bo tym razem jedziemy do Zakopanego 😉

 2. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi to ciepłe, radosne bycie tu i teraz, ciałem i duchem, z moimi najbliższymi i całkowicie dla nich: wspólnie spędzony czas przy smakołykach i wspomnieniach zakrapianych szampańskim humorem, bo Święta to rodzina – idealny synonim 🙂 Ja dość wcześnie odkryłam, że to właśnie bycie z najbliższymi jest dla mnie najważniejsze w tym czasie. Bo kiedy chodziłam jeszcze do przedszkola, pewnego roku wymarzyłam sobie w mikołajkowym prezencie… moją babcię, która wyjechała wtedy bardzo daleko na kilka miesięcy. Z niecierpliwością oczekiwałam jej powrotu maltretując moją mamę pytaniem: ” Kiedy wróci babcia?!”. Zbliżały się Święta, mama zachęciła mnie do napisania listu do św. Mikołaja, więc napisałam: “Św. Mikołaju, przywieź mi babcię z Ameryki”. Chciałam jeszcze wspomnieć o lalce Barbie, ale stwierdziłam, że babcia i tak zajmie dużo miejsca w worku z prezentami, a ona jest w końcu najważniejsza 🙂 Dziś kilka miesięcy potrafi śmignąć przed oczami z prędkością światła, a dla mnie to była jak utrata ukochanej osoby. Na szczęście św. Mikołaj mnie wysłuchał i sprowadził babcię na mikołajkowe przedstawienie w przedszkolu 🙂 Dlatego spotkanie rodziną to dla mnie zdecydowanie największa radość podczas Świąt 🙂

 3. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi radość to czas spędzenia w kuchni i gotowanie potraw wraz z moją mama i babcią bo wiem ,że przekazują i uczą mnie aby tradycja rodzinnych potraw szła dalej .

 4. Avatar
  bernadetatorba z

  W tym roku majstrowanie bombek sprawia mi wyjątkowo dużo radości. Wycinanie drobnych motywów albo czasochłonne klejenie po całości, świetnie odciąga myśli od zmartwień. Kolorowe ozdóbki przenoszą na chwilę w magiczny, świąteczny świat.

 5. Avatar

  Największą radość w Dniu Bożego Narodzenia sprawia mi gdy moja cala rodzina jest w komplecie, gdy moje dzieci rozpakowują prezenty i niesamowicie głośno przy tym się śmieją , zapach prawdziwej choinki , pomaganie mamie w kuchni, smak czerwonego barszczu oraz karpia. To jest magiczny czas, jedyny w roku gdzie rodzina może być cala w komplecie.

 6. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi kiedy moi bliscy rozpakowują prezenty i wiem że prezent był trafiony w dyszkę 🙂 Uwielbiam tą niepowtarzalna atmosferę Świąt Bożego Narodzenia kiedy wszystkie urazy, uraziki gdzieś nagle znikają. Ten aromat prawdziwej choinki mieszający się z zapachem świątecznych potraw. To uczucie że nigdzie nie trzeba się spieszyć, można spokojnie spojrzeć na swoją rodzinę i docenić jaka jest wspaniała nawet z tymi jej małymi wadami. Można by tak pisać o tym i pisać i nadal nie uchwycić całej tej wspaniałej otoczki Świąt Bożego Narodzenia.

 7. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi bycie razem i wywoływanie uśmiechu wśród najbliższych poprzez dawanie małych upominków 🙂

 8. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi kiedy wszyscy moi najbliżsi zjeżdżają się do domu rodzinnego, wtedy aż brakuje miejsca:) uwielbiam te rozmowy, śpiewy, rozmowa przez skypa to nie jest to samo co rozmowa w czasie rzeczywistym ponieważ w realu mamy całkiem inne emocje inaczej je okazujemy. Uwielbiam gdy z bratem i szwagierką ubieramy choinki zawsze to jest i była tradycja że my je ubierali i nikogo do tej funkcji nie dopuszczaliśmy :). Czas Świąt jest szczególnym czasem odpoczynku, zadumy czasem w którym rodzina nabiera znacznie większego znaczenia ponieważ doceniam ją taką jaka jest poprostu nie umiemy się długo na siebie gniewać.

 9. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi,
  Gdy wreszcie mogę ze spokojem zamknąć od kuchni drzwi,
  Gdy wszystko dopięte na ostatni guzik,
  Gdy mogę pozwolić sobie na świąteczny luzik.

  Usiąść wygodnie i chwile odpocząć,
  Wraz z mą rodzina nareszcie wypocząć,
  I najeść się świątecznie-wiadomo do syta,
  Bo w świętach jest pewna prawda ukryta.

  Masa zakupów, wysiłku, sprzątania,
  I się krzątania i planowania,
  Lecz gdy rodzina jest uśmiechnięta,
  Każda Gosposia o tym pamięta,

  Że warto wysiłki dwoić i troić,
  By swą rodzinę móc zadowolić,
  By masa potraw na stole była,
  By każda osoba magie świąt odkryła,

  Gdy cisza już wokół, a kolacja zjedzona,
  Wtedy zaś chwila trwa wymarzona,
  Mikołaj pod choinką zostawia prezenty,
  A dla rodziców ma on gadżety.

  Wszystko wokoło pachnie cynamonem,
  Choć za oknem zima i wieje chłodem,
  To w domach naszych radość i szczęście,
  Gdy wspólnie czas spędzamy nareszcie,

  A serce mamy rośnie i robi się ogromne,
  Choć na co dzień jest bardzo skromne,
  Bo nie ma na świecie nic piękniejszego,
  Od tego prezentu wymarzonego,

  Od świąt rodzinnych w spokoju, miłości,
  Od tego ciepła i masy gości,
  Od słów, że dobrze się spisała,
  I pięknie przygotować święta umiała!

  Anka Rybarczyk

 10. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi to,że w te magiczne święta spotyka się cała rodzina .pojawia się wtedy ta magia-miłość radość,której często brakuje na codzień

 11. Avatar

  „Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi obdarowywanie bliskich prezentami. Uwielbiam radość swoją i ich po odpakowaniu prezentów. Moją, dlatego, że sprawiłam im radość moim upominkiem, a Ich, ponieważ wiem, że każdemu dodaje skrzydeł pozytywna energia i uśmiech. Jestem zadowolona, że mogłam byc powodem ich radości ”

 12. Avatar

  Największą radość w czasie Świąt Bożego Narodzenie sprawia mi
  to, że są raz w roku takie dni
  ja ponad wszystko kocham te Święta
  jak byłam dzieckiem pamiętam
  uwielbiałam zapach choinki
  a pod nią wielkie upominki
  lubiłam też jak wszyscy razem
  łamali się opłatkiem
  cudnie pachniała potrawy
  które gotowane były u mamy
  szczególnie miłe były przygotowania
  pieczenie ciastek i wyczekiwania
  pierwszej gwiazdki by usiąść wspólnie
  teraz mam własną rodzinę: męża i córkę
  i nie mogę się już doczekać Świąt
  by sobie przy choince siąść
  a to dlatego że będzie bardzo wyjątkowo
  bo są to pierwsze święta z naszą małą Olą
  jest to czas szczególny by się cieszyć zatem
  przede wszystkim że jesteśmy wszyscy razem
  że mamy to szczęście w zdrowiu i radości
  bardzo się cieszymy z wizyty wielu gości
  a za rok będzie jeszcze nas więcej
  bo w marcu rodzę moje drugie już dziecię.

 13. Avatar
  Pocachonts1988 z

  Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas dla Nas wszystkich, czas kiedy wszystkie Nasze troski i kłopoty schodzą na drugi plan. Święta dla mnie to zapach choinki unoszący się po całym mieszkaniu, to aromat pierników, które wszyscy pieką w masowych ilościach na kilka tygodni przed świętami. To radość, spotkania rodzinne, tradycja dzielenia się opłatkiem nie tylko z najbliższymi. To magia Naszych serc, która potrafi roztopić nawet najtwardszy lód. To płatki śniegu, których cudowne kształty powodują uśmiech na twarzy. Święta to miłość moich najbliższych, bez których ten czas nie miałby najmniejszego sensu 🙂

 14. Avatar

  Dziewczyny ja to jestem jak dziecko pomimo tego że mam już 32 lata.Uwielbiam czas przedświąteczny jak i same Święta Bożego Narodzenia,i wszystko sprawia mi niezwykłą frajdę.Od pieczenia pierniczków,poprzez ubieranie choinki na wcinaniu smakołyków kończąc,nawet porządki świąteczne lubię.Ale największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi to że mogę je spędzić z rodziną,uwielbiam te wspólne chwile,śpiewanie kolęd(oczywiście ja najgłośniej 🙂 ).Widok uśmiechniętych,zadowolonych twarzy moich bliskich jest nie do zastąpienia. Ps jedyne czego mi brakuje w czasie Świąt w ciągu kilku ostatnich lat to śniegu…Może w tym roku w końcu się doczekam 🙂

 15. Avatar

  Największą radość w czasie Świąt Bożego Narodzenie sprawia mi to coś, czego tak właściwie nie da się opisać, to chyba ta magia jest najważniejsza, nastrój jaki panuje, wszędzie światełka i pełno miłości, zapach świątecznych potraw i to, że razem z całą rodziną w tym dniu się potykamy, składamy sobie życzenia oraz prezenty i śpiewamy kolędy.

 16. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi … spędzenie tych magicznych chwil, razem w gronie najbliższych z rodziną bez spięć, kłótni. To czas magiczny, wspaniały siedzenie przy wspólnym stole z przygotowanymi wcześniej potrawami z udziałem wszystkich domowników, jest duża choinka, mnóstwo prezentów, roześmiane uśmiechy dzieci, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd. Ten czas kiedy wszyscy możemy cieszyć się wolnymi dniami od pracy, szkoły.

 17. Avatar

  Ho ho ho!
  Zaśmiałby się serdecznie Święty Mikołaj gdyby widział jak zaparcie kultywujemy jego dzieło. Bowiem jest On symbolem obdarowywania i niesienia pomocy.
  Miło pamiętać o światełkach, choince, prezentach, o sprzątaniu, o gotowaniu i itp. Jednak co z tymi, którym nasza pomoc jest nieodzowna?
  Największą radość w czasie Świąt Bożego Narodzenia sprawia mi niesienie pomocy! To ona przez cały rok jest tak bardzo potrzebna najuboższym. Pamiętajmy w te Święta, by obdarowywać również innych i nie mam tu na myśli wyłącznie najbliższych.
  Każde najdrobniejsze dobro wróci do Was 🙂 Prędzej czy później.

 18. Avatar
  magdalena-1989 z

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi w rodzinnej atmosferze przebywanie, kolęd śpiewanie, prezenty najbliższym wręczanie a także karpia zjadanie i przy kominku się ogrzewanie! 🙂

 19. Avatar

  Największą radość w czasie Świąt Bożego Narodzenia sprawia mi czas spędzony z rodzina. Człowiek w czasie tych Świąt sie wycisza uspokaja nie jest zabiegany jak przez cały rok.Można spokojnie usiąść przy stole zjesc pysznosci i rozmawiac a poźniej cała rodzinką wybrać sie na Pasterke, To jest ta Magia. A na dodatek radość dzieci z prezentów bezcenna, Uwielbiam te Święta. A wiec Wesołych Świąt :*

 20. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi bycie w gronie moich najbliższych 🙂 Wspólne przygotowania w kuchni, ubieranie pięknej i pachnącej choinki, dźwięk ponadczasowych kolęd oraz śmiech wszystkich obecnych 🙂

  pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt 🙂

 21. Avatar

  Największą radość w czasie świąt Bożego Narodzenia sprawia mi spędzenie ich w gronie ukochanych osób:) te Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowo piękne gdyż prawdopodobnie w tym miesiącu zostałam mamą!!!

 22. Avatar

  … siedzenie przy jednym stole z bliskimi, którzy tego dnia nigdzie się nie spieszą, nie patrzą na zegarek, nawet telefony odkładają na półkę, a ja patrzę na ich buzie: zazwyczaj roześmiane, czasem poważne, zadumane, ale zawsze pełne tego ciepła i miłości, którą tak łatwo uzewnętrznić właśnie w Święta i dziękuję, że po raz kolejny spotykamy się w takim składzie 🙂

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook