Zostań ambasadorką Vizir GO Pods. 4000 zestawów testerskich czeka!

3

Z pewnością spodoba Wam się ta akcja! Znany Wam dobrze serwis everydayme.pl zaprasza do nowego projektu z marką Vizir w którym aż 4000 osób otrzyma zestawy testowe. Warto wziąć udział.

Zasady testowania

Jeżeli chcesz zgłosić się to nowego projektu Vizir na everydayme.pl musisz być zarejestrowana na tym portalu. Aby wziąć udział w akcji po prostu zaloguj się w serwisie organizatora, przejdź do strony projektu i wypełnij formularz zgłoszeniowy (do formularza przejdziesz klikając w mały buton na stronie akcji).

 

 

Produkty do testów

4000 x zestaw dla Ambasadorów projektu. W swoim zestawie startowym znajdziesz:

Do własnego użytku…

 • 1 opakowanie Vizir GO Pods Alpine Fresh (17 szt.)
 • Przewodnik projektu
 • Książeczka „Badanie opinii”

Do przekazania innym…

 • 25 pojedynczych kapsułek do prania Vizir GO Pods Alpine Fresh
 • 25 ulotek Vizir

Termin zgłoszeń

09.10.2015-27.11.2015 (czas trwania projektu)

vizir

buton

 

 

Udostępnij.

O autorze

Testoland

3 komentarze

 1. Avatar

  Bozakrufka

  Kapsułki Vizir to doskonała alternatywa dla proszku.Nie muszę go odmierzać, sypać do szufladki.Kapsułke wrzucam do bębna na to brudne pranie i gotowe.
  Cieszę się, że nadają się do kolorów i białego, dzięki temu nie muszę używać dwóch oddzielnych proszków.Pranie jest świeże,pachnące i łatwe w prasowaniu.Kapsułka radzi sobie nawet z zaschniętymi plamami, kolory są żywe i ubrania odzyskały jakby drugą młodość. Zapach utrzymuje się na ubraniach długo. Kompaktowe kapsułki zapakowane w zgrabne niewielkie pudełeczko nie zajmują w łazience dużo miejsca, opakowanie jest estetyczne, praktyczne i wygodne.Na pewno będę je kupowała, cenie sobie ich wygodę i skuteczność

 2. Avatar

  dorot

  Rewelacyjny produkt dla zabieganych.Nie trzeba bawić się w dozowanie proszku do prania.Kapsułki są uniwersalne,nadają się do bieli i do kolorów.Uwielbiam produkty,które ułatwiają życie mnie i mojej rodzinie.Do nich mogę zaliczyć żelowe kapsułki od Vizira.Pranie z nimi jest dziecinnie proste,ubrania są idealnie doprane, także w niskiej temperaturze.

 3. Avatar

  Kapsułki Vizir Go Pods są dedykowane zarówno do prania tkanin białych, jak i kolorowych. Ubrania białe po praniu zachowują śnieżnobiałą biel, a kolory są nadal żywe. Świetny produkt w maleńkiej kapsułce,  pozwala zaoszczędzić miejsce na półce. Pozwala również zaoszczędzić czas, bo doskonale dopiera nawet uporczywe plamy bez prania wstępnego i bez użycia odplamiacza. Do tego ładny delikatny zapach. Nie ma konieczności używania płynu do płukania. Ważna informacja, nie uczula, piorę w nich ubrania również mojego synka. Na pewno warto je wypróbować, są warte uwagi i swojej ceny.

Zostaw komentarz

Udowodnij że jesteś człowiekiem * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

*

Konkursy

Facebook